Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vztah jako lekce, Simi k eb 6 26.4.2018

26. 4. 2018
VZTAH JAKO ZVOUCI ENTITA - JEDNOTA - PRINCIP - ZAMER ZIVOTA NA ZEMI. PRIJMOUT,POCHOPIT,ZIT DUALITUA ZVYSOVAT JEJI UROVEN. POKUD NENI CLOVEK V ROVNOVAZE SAM SE SEBOU,COZ NENISKORO NIKDO, PRITAHNE DO ZIVOTA OPAK. PRINCIP POZEMSKEHO ZIVOTA JE LASKA, LIDSKA A SKRZ LASKU LIDSKOU NAJIT LASKU BOZSKOU. UNIVERSALNI LSKA BEZ PODMINEK JE VLASTNOSTI VYSSICH BYTOSTI, ANDELU, "BOHA " ,ZDROJE.. CLOVEK K NI JDE VELMI TEZKO A OBTIZNE DOSAHUJE ASPON CHVLIKE LASKY BEZ PODMINEK. PROTO TEN,KDO JE NADMIRU PECLIVY, POTAK BORDELARE , POKUD POTKA NA ZAKALDE REZONANCE OPAET PERFEKCIONALISTU, ZNASOBI ASPEKT A POTKA BORDELARE V PRACI NEBO SOUSEDA,KDY BORDEL JEHO ZAHRADY, PRACOVISTE SE BEZPROSTREDNE DOTYKA JEDINCE "PERFEKTNIHO".TO JE ZAKON. MOUDRY TO VI A PROTO KORIGUJE-VYVYIJI SVE VLASTNOSTI A PRACUJE S NIMI ,PROC TO TAK MAM !!!ODKUD TO JE ! CO S TIM MOHU ELAT.  S DRUHYMI SE VZAJEMNE UCIME PROPOJENIM ENERGETICKYCH POLI,MAGNETICKE POLE, GEOMORFNI, MYSLENKY S EVZAJEMNE PROLINAJI, EMOCE SE VSAKUJI,NEJDE BYT ZCELA REZISTETNTNI K RPOSTREDI,NEBOT DUALITA SPICIVA I V TOM,  ZE MY OVLVINUJEME TVORIME PROSTREDI MYSLENKOU, GENEY,PROGRAMEM, POCITEM, A PROSTREDI TVORI NAS VSIM,CO JE V PROSTREDI OBSAZENO. PARTENRESTVI JE VYUKOVA, VYCVIKOVA, HARMONIZACNI LEKCE, KTERA OBSAHUJE LASKU AVASEN JAKO SPOJOVACI CLANEK A NEBO CIL.VEDOME MUZETE PRIJMOUT CELEHO PARTNERA JAKO DALSI MOZNOSTI NABIDKY V DOBREM I ZLEM A DAT MU SVOU MNOZINU MOZNOSTI A ZNALOSTI KE KOPIROVANI.POVAHA A VLOHY PARTENRA SE V NASEM GENOTYPU, MAGNETICKEM POLI PROJEVI ODLISNE , ALE KAZDY ZISKA VETSI VYBER REAKCI A VYVINE S E. JSME SPOLU ,ABYCHOMS E VYVIJELI,UCILI A JE OTAZKA VOLBY ,  JAK .DONEDAVNA BYL PRINCIP VYVOJ SKRZ BOLEST. STACI SILNE EMEOCNI ROZOHDNUTI, VYVIJIM S EJEN TAK, VYIVJIM SE POZITIVNIM PRIKLADEM, CTENIM,UVEDOMENIM..SAMOZREJME ZA PREDPOKLADU,ZE BOLEST NEODMITAME .JE TO,ALE JA JI PRIJIMAM, PATRI SEM, TED VOLIM VYVOJ LASKOU, UVEDOMENIM,POKOROU. POHLED NA DLUZNIKY, ALKOHOLIKY AJ URCIJE,ZDA TO PROZIJEME OSOBNE NEBO PRIMOU UCASTNI ANEBO JEN POZOROVANIM A VEDOMIM VDEKU,ZE JA TO MAM LEPE- VDEK APOKORA K SOBE A ZIVOTU, K NIM BEZ SOUDU A ODMITANI.⚔CO V ZIVOTE ODMITAME-DLUH.. DROGY.. POTRAT..OBEZITA.. TOP K NAM PRIJDE JAKO SILNA OSOBNI ZKOUSKA NEVYPOCITATELNYM ZPUSOBEM .
 

PRÁCE S GENY. GENOVÉ SKUPINY BÝT OVLÁDÁN, PODRIZEN NÁS VEDOU K ČINŮM, KTERÉ NE LADÍ SE SRDCEM.. VNITŘNÍM HLASEM.. ČLOVĚK. JE V ROZPORU. JE OVLADAN VNĚJŠÍM. DĚNÍIM,KONANI JINÝCH LIDI /ČLOVĚKA HO ŠTVE, MRZÍ.. VZTAHUJE TAK, ZE JEDINEC ZTRÁCÍ SVOU RADOST, SVŮJ ŽIVOT A PODLÉHÁ VLIVU VNĚJŠÍCH OKOLNOSTÍ. ZÍTRA CHUEN 5 DEN PŘED IVA OSUDU, POZITIVNÍ NÁSTROJE MŮŽE PŘESUNOUT, VYJMOUT ČÁST TOHO GENOTYPU TAK, bychom. Se pořídili zdrave, tam kd eje to. Ku prospěchu sebe sama. A ABYCHOM SE PROSADILI TAM, KD EJE TO. KU PROSPĚCHU SEBE SAMA.

 

Důvěra A rodiče

POKUD MA. DÍTĚ PODPORU A SPRÁVNOU ZPĚTNOU VAZBU /HRANICE A SVOBODU OD RODIČŮ, PAK EXPANDUJE - ZKOUŠÍ - TVOŘÍ SPRÁVNĚ, SE ZDRAVOU MÍROU ODVAHY A STRACHU A UČÍ SE PŘEKONÁVAT PŘEKÁŽKY SAMO NEBO S POMOCÍ. JE V BEZPEČÍ.

TAM, KDE. RODICE ZAKAZUJÍ, BOJÍ SE.. NEVĚŘÍ DÍTĚTI NEBO CHTĚJÍ. MÍT ALIBISTICKY KLID A DÍTĚ. OMEZUJÍ, ZESILUJE SE POTŘEBA "JÁ SAMA /SAM /".. PAK SE VYTVÁŘÍ CHYBNĚ ROZLIŠENÍ ZÁVAŽNOSTI SITUACE A SVÝCH SCHOPNOSTÍ A MOŽNOSTÍ. V DOSPĚLOSTI SE MŮŽE STÁT, ZE ČLOVĚK CHCE VŠE SAM, ABY SI DOKÁZAL. SVOBODU A SCHOPNOSTI. (dej to. Sem, já to. Udelam než to. Rozbije., dej mi to, tobě to. Trvá. Nechoď tam, spadnes)

Vstupné do historie a doplňte pocitem podporu a důvěru v rodiče, že dovoli.... Pustí... Vyšlou..ale i poradi.. Podpoří. Podrzi.. Citte v sobě důvěru v rodiče a sebe v setkání se s vyzvou.

VŠE UŽ BYLO VYMYSLENO A UDELANO, JEN JE ZAPOMENUTO JEDNOTLIVCEM NEBO GLOBÁLNĚ. POSTUP V CLANKU, OD TERAPEUTA JE VŽDY UŽ NĚKÝM DANYM A PROTO JE MOŽNÉ HO PRIJMOUT ZCELA I MODIFIKOVAT. NIKDY TO NEBUDE PO MÉM VE SMYSLU NOVE. ANI PREJATE OD.KONR(ERNI OSOBY. ALE TO, JAK. TO "JÁ" UDĚLÁM JE JEDINEČNÁ KOMBINACE ME INDIVIDUALITY A STARÉHO NÁVODU. V TOM TKVÍ SPRÁVNĚ PO MÉM.

můžete si tedy dovolit být vedení, prijmout někoho postup.. A dělat ho sám svými schopnostmi