Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veriščagin

3. 9. 2018

MÁM LÉČIVÉ RUCE

NAVAZUJI KONTAKT S. RUKAMA. UŽ TÍM SE VÍCE AKTIVUJÍ PROUDY ENERGIE Z DLANOVE CAKRY A PRSTŮ. 6 ZÁŘIČŮ NA KAŽDÉ RUCE.

STŘEDEM.TELA PROCHÁZÍ SVĚTLO ZE ZEMĚ A NEBE OBĚMA SMĚRY  A ROZPROSTÍRÁ SE TĚLEM A PROCHÁZÍ CAKRAMI, BODY, ZÓNAMI, AUROU VICESMERNE.

K. LÉČENÍ POTŘEBUJEME VEDOMI, ZE JSME JEN TRANSFORMÁTOR TÉTO NEBESKÉ A. ZEMSKÉ ENERGIE. PROTO Z OBJEKTU LÉČENÍ NEVYCHÁZÍ. NIC DO. NÁS A A ANI NEDAVAME NIC ZE SEBE, PRACUJEME JEN S ENERGII, KTERA. JE UNIVERSÁLNÍ. MÁ. SVOU CESTU A ZÁMĚR A MY. JSME. PRŮVODCE /ZPROSTŘEDKOVATEL.

KAZDY DEN MŮŽEME MÍT EENRGII JINOU PODLE KVANTOVÉ HO. POLE NWBO STEJNOU VE SMYSLU ZDOJE V ZEMI A VESMÍRU

NICMÉNĚ I ZDROJ PODLÉHÁ EVOLUCI A JE PROTO. KAŽDÝ JEN JINÝ.

LÉČIVÉ. RUCE SMĚŘUJÍ ENERGII NA OBJEKT.

NA SEBE SAMA. ÚZEMÍ. JELI OBJEKT JINÁ OOSBA NEBO ZVÍŘE, PRACUJEME VŽDY S PROHLÁŠENÍM A PŘESVĚDČENÍM, ZE VŠE JE V SOULADU S. BOŽÍ VŮLI VE PROSPĚCH VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH A PRÁCI DĚLÁME S ČISTÝM ÚMYSLEM.

POKUD JE TÉMA POVINNÁ KARMICKA ZÁLEŽITOST LE CENĚ OSOBY NEBO NÁŠ UMYSL. NENÍ ČISTÝ, PAK KVANTOVÉ POLE A. STRÁŽCI USMERNUJI PŮSOBENÍ TAK, ABY PRIPADNE TZV POŠKOZENÍ BYLO JEN V RAMCI POVINNÉHO PROŽITKU LECENEHO A LECICIHO. POSKODIME JEN TOHO, KOHO MÁME POŠKODIT V RAMCI NAŠÍ A JEHO KARMY A PROŽITKU. POKUD NĚKOMU BEZ VYŠŠÍHO ZÁMĚRU A. SVOLENÍ ZANETAME CESTU A TÍM. MU BRANIME V PÁDU, VE ZKUŠENOSTI,.. PAK DOPAD POCITIME NA SOBĚ V PODOBĚ PRODLEVY V POSUNU VZÁJEMNÉHO VZTAHU NEBO UZDRAVENÍ LECENEHO.

LÉČIVÉ RUCE POUŽÍVÁME NA SEBE NA MISTA SHKUKLYCH TÉMAT, TAKŽE MISTA. BOLAVÁ, ZBYTNELA, TUČNÁ, ATROFOVANA AJ.. PAPRSKY ROZPOUŠTÍ BLOKY A CO JE DOVOLENO, ODCHAZI BEZ POCITENI. CO NENI ZPRACOVÁNO, DOSTANE SE DO VEDOMI JAKO MYŠLENKA. POKUD NESTAČÍ. MYŠLENKA K POSUNU, PŘIJDE POCIT, KTERÝ VYPADÁ JAKO POCIT PATŘÍCÍ K TEĎ A TEĎ, ALE JE TO. POCIT STARÉHO BLOKU, KTERÝ SE. ODPARUJE A DÁVÁ O. SOBĚ VĚDĚT.

POKUD ANI POCIT NESTAČÍ K. SEBE REFLEXI A ZMĚNĚ POHLEDU.. PŘIJDE REÁLNÁ SITUACE, KDY NÁM. DIVADLO OSUDU ZNOVA ZAHRAJE TOTÉŽ, KDY NAŠÍ. MAMU A TÁTU A NÁS NĚKDO HRAJE V KULISÁCH PŘÍTOMNOSTI. STÁLE. TOTIŽ TOCIME PRVNÍ PŘÍBĚH, DOKUD NÁM TO NEDOJDE A NENÍ TRANFORMOVAN, PŘIJAT. POCHOPEN. PAK. ODCHÁZÍ. A. S NÍM NÁSLEDNĚ BOLESTI, OMEZENI V ÚSPĚCHU V PRÁCI, LÁSCE, ZDRAVÍ AJ.

ZMĚNOU SEBE NEBO ČEHOKOLIV SE. MĚNÍ MAGNETICKÉ POLE A TO  NÁSLEDNĚ OVLIVŇUJE PŘEDMĚTY, Míst, živé BYTOSTI V NĚM. A NASTÁVÁ POSUN  A LÉČENÍ VŠECH.

VZTAH PROSTŘEDÍ A ŽIVÝCH TEL JE JEDNOZNAČNĚ SPOJEN ZPĚTNÝM VAZBAMI. PROSTŘEDÍ URČUJE NÁS A MY. URCUJEME PROSTŘEDÍ. CELÁ. REALITA. KOLEM JE NÁS VEDOMY A NEVĚDOMY PRODUKT. JE POTŘEBA SOUBĚŽNĚ PRACOVAT NA OBOU