Jdi na obsah Jdi na menu
 


SAMOUZDRAVUJÍCÍ PRINCIP TĚLA, BUNĚK

21. 3. 2017

 

SAMOUZDRAVUJÍCÍ PRINCIP TĚLA , BUNĚK 

SAMOUZDRAVNÝ PRINCIP TĚLA JE OSLABOVÁN LÉKY, NEBO PŘEMRŠTĚNOU PÉČI, ALE I KDYŽ TĚLU NEDÁTE DŮVĚRU.  V DURALITĚ MÁ TĚLO DOBORU I ŠPATNOU PAMĚT, ALE POKUD SE VRACÍME K PŘIROZENOSTI, TĚLO SI VZPOMENE NA PROGRAMY PODPORUJÍCÍ JEHO ZDRAVÍ  A SMYSLUPLNÝ ŽIVOT.  VRACÍM TĚLU KOMPETENCI - PÍŠE JAROSLAV DUŠEK.  NÁVRAT SAMOUZDRAVUJÍCÍ SCHOPONOSTI.  VĚDOMÁ POZORNOST PODPORUJE.  KLEPEJTE SI - VĚNUJI VĚDOMOOU POZORNOST K SAMOUZDRAVENÉMU PRINCIPU, OBNOVA SAMOREGENERACE. DŮVĚRA PRINCIPU.  LADÍME TĚLO NA VNITŘNÍ ROVINU MOUDROSTI. VEDOUCÍ KE ZDRAVÍ.  ZDRAVÉ INSTINKTY.  VRSTVY S ČASOVOU PAMĚTÍ ČISTÍE  A NASTAVUJEME PRO ZDRAVÍ.  ČASOVÁ PAMĚT UDRŽUJE V HMOTNÝCH TKÁNÍCH TĚLA PAMĚTI, KTERÉ JSOU V CELÉ ŠKALÉ PROSPĚŠNOSTI AŽ SEBEDESTRUKCE.  DUŠEK PÍŠE, ŽE NEMUSÍME IDENTIFIKOVAT PŘÍČINY PROBLÉMU, ALE DOVOLIT UDZRAVENÍ - SIMI SOUHLASÍ NEBOŤ LIDSTVO SE OBECNĚ PŘÍLIŠ HRABĚ V TRAUMATECH. TAM  , KDE JE TŘEBA UVĚDOMĚNÍ A POHCOPENÉÍ PROBLÉMU PROBLÉM ZŮSTANE A TEN SE SPECIFIKUJE. PRVNĚ ZAČNEME S TÍM, ŽE SI DOVOLÍME UZDRAVIT.  - DOVOLUJI SVÉMU TĚLU UZDRAVIT SE.                       

PŘED 20 LETY JSME SE UČILI, ŽE MOZKOVÁ TKÁN NEREGENERUJE. NOVÉ VYZKUMY OBJEVUJÍ STÁLE NOVÉ ČÁSTI MOZKU A NERVOVÉ TKÁNĚ, TKERÉ REGENERUJÍ, (NEUROPLASTICITA) VERIŠČAGIN PÍŠE ŽE LENIN MĚL JEDNU PŮLKU MOZKU A BYL VEDEN DUŠÍ. DUŠEK PÍŠE - ŽE PŘI ZTRÁTĚ JEDNÉ HEMISFÉRY PŘEVEZE DRUHÁ HEMISFÉRA DRUHÉ ŘÍZENÍ A OBNOVÍ POLE A FUNKCE.  PRO NÁS TO MIMO JINÉ ZNAMENÁ I TO, ŽE TAM KDE JE NEDOSTATEK ROZUMU NEBO NEDOSTATEK VCÍTĚNÍ SE MUŽEME ZAMĚŘIT NA PRIORITNĚ POUŽÍVANOU PŮLKU MOZKU A PŘES NÍ ŘÍDIT ZBYTEK TĚLA.  AKTIVACE TOHO NEJNOVĚJŠÍHO EVOLUČNÍHO V MÉM MOZKU TĚĎ.     

SOUHRA BUNĚK - VŠECHNY MÉ BJNKY JSOU SPOLU V TÝMU. FUNGUJÍ NA PRINCIPU SYMBIOZE.  DOVOLÍM PLNOU MODROUST TĚLA A BUNKY PRACUJI NA +10 - JNEJVYŠŠÍ MOŽNÝ STUPEN TVOŘIVÉ BLAŽENOSTI. ZÁZRAKY SE DĚJÍ, KDYŽ UHNU Z CESTY SVÉ SAMONÁPRAVĚ.   TVOŘÍME POZITIVNÍ PRVOTNÍ SCÉNÁŘ -  TÍM VKLÁDÁM INICIAČNÍ ENERGII ZÁLEŽITOSTI. (UDZRAVENÍ, NADŠENÝ POHLED NA UZRAVUJÍCÍ PRINCIP A POCIT ZDRAVÍ ) A CÍTÍM TO V TĚLE UŽ TED.  TERPV E PAK, NEBO POKUD MOŽNO VŮBEC SE PODIVÁM ODCHÁZÍ LI NEMOC Z TĚLA. IDELÁLNÍ JE VŮBEC NESLEDOVAT JAK ODCHÁZÍ NEMOC Z TĚLA, ALE POUZE POZOROVAT ROZŠIŘOVÁNÍ ZDRAVÍ. TENTO PRINCIP CHYBÍ OBECNĚ ČESKÉ REPUBLICE, TAKŽE HO TAM TED ODSADÍME. JAKOÉ TO JE, KDYŽ OBČANĚ ČR TVOŘÍ PRVOTNĚ POZITIVNÍ SCÉNÁŘE. CO TO ZNAMNÁ PRO NÁS JENDOLIVCE, KDYŽ NAŠE LIDSKÉ PROSTŘEDÍ TVOŘÍ PRVOTNĚ POZITIVNÍ SCÉNÁŘE A NABÍJÍ UDÁLOSTI   NADŠENÍM A VÍROU  V POZITIVNÍ ZÁVĚR. S TÍMTO PRVOTNÍM NÁBOJEM SE KAŽDÝ PROBLÉM  ŘEŠÍ SNÁS. ROZHODJÍCÍ PRO VÝVOJ UDÁÍLOSTI JE, JAOU INICIAČNÍ ENERGII VLOŽÍME PŘI ZRODU MYŠLENKY, POCITU NEBO ČINU.

 

  

PROSTŘEDÍ JE PRO NÁS URČUJÍCÍ FAKTOR  PŘESTO VŠICHNI GURUOVÉ VEDOU  K ZAMĚŘENÍ SE DOVNITŘ. ZPRACOVAT VNITŘNÍ JE ZÁKLADNÍ PŘEDPOKLAD PRO OVLIVNĚNÍ VNĚJŠÍHO. JSME ALE TAK POŠKOZENI, ŽE SE NACHÁZÍME   POD PŘÍLIŠNÝM VLIVEM VNĚJŠÍHO A NAŠE VNITŘNÍ NESTAČÍ PŘETVOŘIT  VLIV PROSTŘEDÍ PROTO TAM, KDE JE PROBLÉM JE ZATÍM LEPŠÍ , PODPORUJÍCÍ PROSTŘEDÍ ZMĚNIT.  POSTUPEM ČASU SE PODAŘÍ , ŽE NAŠE VNITŘNÍ ZMĚNÍ NAVŠE VNĚJŠÍ PROSGŘEDÍ A UZDRAVÍME SE JAK NA BUNĚČNÉ UROVNI VRÁMCI TĚLA, TAK NA UROVNÍ VRÁMCI SPOLEČNOSTI.                       

POTŘEBU SVOBODU MAJÍ VŠICHNI LIDÉ, ALE 70TÉ ROČNÍKY VÍCE, PROTOŽE V ROCE NAROZENÍ JE ČÍSLO 7 - NEJVETŠÍ MOŽNÁ SVOBODA. PŘI RESPKETOVÁNÍ NÁZORU VŠECH.  PROTO REAGUJÍ INTENZIVNĚJI NA SKUTEČNÝ, NEBO DOMNĚLÝ TLAK.  LIDÉ S VĚTŠÍ KONCENTRACÍ NEBO VÝZNAMNÝM UMÍSTĚNÍM ČÍSLA 7 V NUMEROLOGII JSOU NA TÉMA  SVOBODY CITLIVĚJŠÍ. VLIVEM ENERGETICKÉHO POŠKOZENÍ REAGUJÍ PRVOTNĚ ODPOREM NEGACÍ, NEBO UPRAVOU NA NÁZOR NABÍDKU, NEKOHO JINÉHO. MAJÍ PRVOTNÍ NASTAVENÍ UDĚLAT TO JINAK, NEŽ K NIM PŘÍJDE IMPULSEM. Z VENKU I ZEVNITŘ.  PROTO  I HŮŘ VNÍMAJÍ SVOU INTUICÍ, NEBOT JEJICH CHYBNĚ NASTAVENÝ SYSTÉM VNÍMÁNÍ MÁ OBRANU JAKO RPVNÍ KROK.  POKUD SI TOTO UVĚDOMÍTE, PŘÍJDE K VÁM  MNOHEM VÍCE PROSPĚŠNÝCH ZPRÁV IMPULSŮ A POCITŮ . NEGATIVA PŘEKAŽKY, MŮŽETE OBJEVIT VŽDY. DŮLETITÉ JE REAGOAT NA NABÍDKY, PŘEVÁŽNĚ NEBO PRVOTNĚ POZITIVNĚ  TÍM PODPOŘIT UDÁLOST INICIAČNÍ ENERGII USPĚCHU,. PŘITOM VĚDĚT, ŽE MUŽU ODMÍTNOUT, A ZMĚNIT NÁZOR , OBJEVÍ LI SE PŘÍEKÁŽKY, NEBO FAKTA.                       

PRO SPRÁVNÉ ÚSPĚŠNÉ VYŘEŠENÍ UDÁLOSTI JE POTŘEBA DÁT UDÁLOSTI INICIAČNÍ ENERGII. POKUD TAM VLOŽÍTE PROBLÉMY, POCHYBY, NEBO ODMÍTNUTÍ, STOJÍ VÁS NÁSLEDNĚ MNOHO SIL  VYŘEŠIT PROBLÉM SNADNO , LEHCE A USPĚŠNĚ. NEBO TO DOKONCE VŮBEC NEJDE. POKUD UDÁLOST NAKRMÍTE POZITIVY. A NAÁSLEDNĚ OBJEVÍTE PROBLÉMY,  CELÉ ŘEŠENÍ JIŽ PROBÍHÁ V UPLNĚ JINÉ ENERGETICE A TO I V ENERGETICE USPĚCHU, I KDYŽ JINÉHO,  NICMĚNĚ VŠE JE RYCHLE, SNADNÉ, A KU PROSPĚCHU VÍCE ZŮČASTNĚNÝCH, NEŽ KDYŽ MÁTE PRVOTNĚ POCHYBY  A PROBLÉMY.                       

POTŘEBA DULEŽITOSTI JE U LIDÍ OPĚT CYHBNĚ POSTAVENA A PROTO VĚTŠÍNA LIDÍ ZÍSKÁVÁ DŮLEŽITST TÍM, JAK VYŘEŠÍ PROBLÉM, A PROTO  RPRVOTNĚ PROBLÉM ZVĚTŠÍ  ABY NÁSLEDNĚ  MĚLI VELKÝ VÝKON PŘI JEHO VYŘEŠENÍJ.  UŽASNÝM PŘÍKLADEM JE MEDICINA, KTERÁ VŠE STAVÍ NA VÝČTU PROBLÉMU ANEGATIVNÍCH SCÉNAŘÍCH A NÁSLEDNĚ BUD SKLIDÍ USPĚCH, A NEBO MÁ ALIBI KDYŽ JE PROHRA.                       

70TÁ LÉTA - SPARTAKIÁDY, PRŮVODY, VŠICHNI ŠLAPEME STEJNĚ A VYPADÁME STEJNĚ.  ZTRÁTA SVOBODY PROJEVU.  TÝMOVOST  JE POZITIVOST TĚCHTO UDÁLOSTI, KDY KROKY JEDNOHO NAVAZUJÍ NA KROKY DRUHÉHO. NICMĚNĚ SE TO DÁ VELMI TĚŽKO POHCOPIT, PROTOŽE SEBEMENŠÍ VYBOČENÍ Z ŘADY JE VŮVODEM K ŠIKANĚ A TOTO SI VŠICHNI NESEME , NEJEN, ŽE MUSÍŠ BÝT OVČE VE STEJNÉM OBLEČENÍ, ALE NESMÍŠ ANI UHNOUT Z ŘADY URČENÉ NĚKÝM JINÝM. KOMPEMZACI PAK DOŽÍVÁME DO TED.                       

OSVOBOZUJI BUNKY OD MÉHO MENTÁLNÍHO TLAKU UDRŽET KŘIVDU. OD VĚDOMÉHO MYSLČNÍ , ZRADY, A KŘIVDY.  MNOHO LIDÍ VYTVÁŘÍ PERMANTNTNÍ TLAK NA BUNKY, NEBOT UDRŽUJÍ NEGATIVNÍ UDÁLOST VE SVÍÉ MYSLI.  BUNY SE PAK NEMOHOU UZDRAVIT.                                

I KDYŽ ODSTRANÍME KOŘEN, V TĚLE ZŮSTAVAJÍ NÁSLEDNÉ PROGRAMY, KTERÉ UŽ ANI NEUSÍ S PŮVODCEM SOUVISET, PŘESTO NÁS ODKLÁNÍ OD RADOSTNÉHO ŽIVOTA.