Jdi na obsah Jdi na menu
 


OBNOVENÍ VNÍMÁNÍ TĚLA , TÉMA DNE

28. 7. 2017

OBNOVENÍ VNÍMÁNÍ TĚLA , TÉMA DNE

MVDR. SIMONA MULLEROVÁ

KOREKCE J: INA POKORNÁ

ČEVENEC 2017

 

 

Chanelingy jsou velmi rychlé, omlouváme se za chyby v textu, ale z časových důvodu ani příjemce, ani korektor nemůže vychytat všechny chyby, překlepy. 

Děkujeme za pochopení 

 

 

JSTE NĚČÍM /NĚKÝM MNOHEM LEPŠÍ, NEŽ JSTE SI MYSLELI, ZE JSTE. A NEŽ JSTE CHTĚLI BÝT. PROTOŽE VAŠE PRÁVA PODSTATA =KÓDY JMÉNA, DATA JSOU TO PRÁVE PRO VAŠI TVORIVOU SILU A ÚSPĚCH. TO JE PRAVÝ CHEMICKÝ KOKTEIL HORMONŮ, MEDIATORU, KTERÝ VAS SNADNO VEDE K USPOKOJENÍ A ÚSPĚCHU. JAKMILE SE SNAŽÍTE ÚSPĚCH JINÝMI PŮSOBKY A PRETVARKOU (KONCERZACE S POKER FACE JAKO OBRANA, S CIGARETOU NEBO S ANGEL FACE A KOKAINEM), PAK JSTE VE LŽI A LEŽ PRITAHUJETE. LEZ JAKO SYMBOL NEPRAVEHO. NEJEDNÁ VAŠE PRÁVĚ JÁ, ALE JÁ MANIPULATIVNI, OBRANNÉ, FALEŠNÉ. PODLE ZÁKONA REZONANCE A KARMY PAK MÍSTO ÚSPĚCHU A VÝHRY SKLIDIT ZDÁNLIVOU VÝHRU.. A BRZY SE  UKÁŽE DOPAD, ZE VŮBEC O ŽÁDNOU VÝHRU NEŠLO. OPRAVDOVOST MŮŽE BÝT NEKOMPROMISNÍ A SPOLEČENSKÝ NEPŘIJATELNÁ, ALE NAKONEC PŘINESE NAPOJENÍ SE NA NA OPRAVDOVÉ LIDI, OPRAVDOVOU PRÁCI, LÁSKU, ÚSPĚCH. co je lepší, s umělým face  vyvolat v druhych umělou reakci a chvíli se hřat v domnence PRIJATELNOSTI, oblíbenosti a úspěchů a pak zjistit, že málo co funguje a že v sobě jste stejně ten potlačení, menecenny.. Anebo s odvahou jít do právě tváře? A jednat, žít s lidmi, kterým můžu věřit, že co v tváří a na jazyku je pravda jejich srdce a konání? Dnešní Cauac 6 tvoří nový KOKTEIL. Nove prožitky a projevy. Zkuste to a pozorujte odezvu.

V RÁMCI DUALITA JSME PRAPUVODEM NASTAVENI NA DOBŘE A ŠPATNÉ VLASTNOSTI. KAŽDÝ MA VE SVÉ VYBAVE NÁSTROJE K PŘEKONÁNÍ, VYVÁŽENÍ STÍNU. KE SPRÁVNÉMU POUZITI STÍNU. TŘEBA VZTEK JAKO HYBNA SÍLA ZMĚNY SOBĚ SAMA I DRUHÝM. NE JAKO NIC IVA POTLSCUJICI. FALEŠNÉ JE CHTÍT BÝT JEN HODNÝ, MILÝ, OBLÍBENÝ ATD.. TO NENÍ V SOULADU S DUALOTOU A ČLOVĚK ŽIJE JE  ČÁST SEBE V PRAVDĚ. VE SNAZE SPLNIT  DŘÍVĚJŠÍ CIZÍ POŽADAVKY NA NĚJ (RODICE, ŠKOLA.. BUĎ HODNÝ, NEVZTEKEJ SE) SE SAM MANIPULUJE PROTI PŘIROZENOSTI. A PAK VINÍ PROSTŘEDÍ Z MANIPULACE A JE V ROLI OBĚTÍ. všimněte si, jak pláč může stvořit pokoru, vděk, odpuštění. Jak zlost může nastoupit dřevo rychleji nebo si více zasportovat. NAŠE ŠPATNÉ VLASTNOSTI JSOU TU PROTO, ZE NEJSME ANDĚLÉ, ALE LIDI. ŽE UČÍME DRUHÉ SKRZ PROJEVY CELÉ SVÉ POVAHY. ŽE HLEDÁME CESTU, JAK NALOŽIT SE STINOVOU DISPOZICI. MLUVÍM O LRAVE PODSTATĚ. ČÍSLO 2 VŽDY PRACUJE POMALU. ČÍSLO 5 RYCHLE. ČÍSLO 2 A 4 RUKAMA MNIHEM VÍCE NEŽ ROZUMEM. ČÍSLO 2 A 9 CITEM. 8 RUKAMA A LOGIKOU. STÍNY DANE POŠKOZENÍM, VYTVOŘENÍ KOMPENZAČNÍCH  AOPOZICNICH PROGRAMU NEVEDE K ÚSPĚCHU. OSOBNÍ 2 POKUD SI HRAJE NA SILAKA A MACHRA PROTO. ABY JINUZ NIKDO NEZMANIPULOVAL JAKO. MATKA, NEBUDE ÚSPĚŠNĚ, NEBOŤ PRUDKÝ VYKON A SEFOVSKA POZICE NENÍ PŘIROZENOST. ČÍSLO 8  POKUD ODKLADA A  VYSEDAVA, NEKONÁ, MA  OPOZIČNÍ PROGRAM, NEBOŤ SPRAVEDLIVÝ SOUDCE A UČITEL SPRAVEDLIVĚ A ČESTNÉ SYSTEMATICKY KONÁ. SKORO BEZ ODPOČINKU. ČÍSLO 9 JAKO KUCHAŘKA NEBO U PASU JE PROTI PŘIROZENOSTI, NEBOŤ NEMÁ POMALOU, PECLIVOU SYSTEMATICKOU PRÁCI. ABYCHOM BYLI ŠŤASTNÍ A OBLÍBENÍ, JE NUTNÉ BÝT TIM, KÝM JSME. ČILI.. JDEME NA TO. CAUAC 6.BOURE V TĚLE A NA ZEMI. NEBO DEŠTIK.PERIFERIE . VZTAH S VNĚ.. MERIDIANY. NERVY.CEVY DO PRODLOUŽENÉ MÍCHY PÁTEŘÍ CESTOU CAKER A PENTAGRAMU. MICHA. ZMĚNA FILTRU. VÍCE DOJMU DO THALAMU A HYPOFYZI. NOVÁ SEKRECE KOKTEILU LATEK. PODLE INDIVIDUÁLNÍ TYPOLOGIE. KDO JSEM TEDA VLASTNE JÁ. A JAK TO. MÁM JÁ SAM? Z THALAMU A HYPOFYZI další mozková centra a kůra. Vedomi. Rozum a intuice. Úprava KOKTEILU příkazem, vůli. Nová chemie. Nove konání. Božská alchymie v nás k sebepoznání. Výkon.. Impuls do svalů. Pohyby. Konání na vnější podnět je jiné

PERIFERIE REAGUJE  NA PROSTŘEDÍ. SMYSLY REAGUJI NA PROSTŘEDÍ. DO MÍSNICH NERVŮ. MÍCHÁ A HYPOTHALAMUS ROZHODNĚ A KONÁ NEVEDOME. POTŘEBUJEME, ABY NEVEDOME REAGOVALI ČISTÉ, ZDRAVÉ BEZ PŘÍLIŠNÉ A HISTORICKÉ PAMĚTI A ABY PUSTILI INFO DO MOZKU. DO KŮRY A PODPOŘILI NOVE CÍTĚNÍ.

NIŽŠÍ CENTRA CHRÁNÍ TĚLO BEZ PSYCH A FYZ BOLESTI, UJMOU. NÁZOR NA ÚJMU JE ALE STARÝ.. PŘÍKLAD. Dítě je málo mazlení. Trpí. Tělesná obranná regulace zabrání prenosum a dítě ztrácí vedomou potřebu dotyku. Kontaktu. Nechybí mu. Nestrada. Do mozku a z mozku nejdou impulsy. Téma dotyku probíhá nevedome. Na jiných urovnich. Má vztah. Něco mu chybí. Vztah zálozen na jídle. Autě. Plození.. Něco chybí. Člověk neví co. Málo dotyku. Nevi to. Může potkat citové zdravy protějšek. A najednou to nejde. Jeden hladi a druhý neví proč a  neproziva souznění. Ten. Co hladi, trpí deficem, chladem. Mozek poškozeného neví, jak blazene je hlazení. Byt hlazen. Objiman. A hladit nezná kouzlo doteku přes vědomí. Nižší centra to nepustila dal. Stejně tak pojetí sexuality. Nepropojene do vedome blaženosti.. Atd.

                        DÍTĚ BYLO KARANO ZA PŘIROZENY PROJEV NĚČEHO. VZDALO SE TOHO, ABY BYLO MILOVANÉ. STEJNĚ NEBYLO. PŘIŠLA MARNOST SE SNAZIT.PRISLA MARNOST ZÍSKAT LÁSKU. ODPOJENI. ČLOVĚK ZTRÁTIL SEBE PRO DŘÍVĚJŠÍ SNAHU ZÍSKAT LÁSKU, DOTYK. ALE ANI RODICE ANI DÍTĚ NENÍ VINO.CHYBA SYSTÉMU. JE TO. PRYČ. VÍTEJTE TY, KTEŘÍ JSOU PRŮCHOZÍ A CÍTÍ LÁSKU. CHTĚJÍ DÁVAT A PŘIJÍMAT BEZ FILTRU STRACHU ZE ZKLAMANI, SELHANI, TRAPNOSTI, STUDU.. A OTEVŘETE SE SVÉ PODSTATĚ. PODSTATĚ BÝTI NA ZEMI A TO LÁSKA. NE K BOHU, ALE K SOBĚ A LIDEM. TO JE TÉMA ZEMĚ. A 6.TONU  DNES