Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRECENA OC

16. 9. 2018

TRECENA OC JE ZÍTRA NA VRCHOLU, 7. TON /PŘIJÍMÁNÍ ENERGIE NA USKUTEČNĚNÍ. OC V ROCE. PSA SILNÉ VYPLAVUJE Z PODVĚDOMÍ POCITY A MYŠLENKY NÁS A O NÁS, TO BYL. DŮVOD ÚNAVY, ZPOMALENÍ, PORUCH PAMĚTI, NEJASNOSTÍ V NÁZORECH. DNES OREL OPĚT VII MAPU, SVÉ KRUHOVÉ OBJEZD A CESTY A STREMHLAV ZAMĚŘÍ NA KARMICKE /OSUDOVÉ UZLY, KTERÉ SI ŽÁDAJÍ NAVŠTÍVIT.

DOBA JE JINÁ. MINULOST MŮŽEME OPUSTIT

CHYBNE ODBOČENÍ NA KRUHACI... (AMERICKÝ DÁLNIČNÍ SJEZD) NÁS UVRHLY DO. CEST, DEJU, POCITU, VZTAHU, KTERÉ BYLY MIMO. PROGRAM.. NEMUSÍME JE CHÁPAT, PŘIJIMAT, DOŽÍT, TRANFORMOVAT. UŽ NE.. CELÁ HRA.. DNY.. TÝDNY.. MĚSÍCE.. ROKY.. KDYSI KDESI BYLA. UMĚLÁ, NEBOŤ JSME UDĚLALI JEDNU CHYBU - AMERICKÝ. DÁLNIČNÍ SJEZD.. A. FICELI JSME JINUDY, JINAM, JINOU KRAJINOU - KULISY, JINÉ BENZINKA, JINÁ AUTA.. JINÍ ŘIDIČI.. V NAŠEM. AUTĚ - ŽIVOTĚ, JSME VEZLI TU NAŠI RODINU.. VŠICHNI JSME. CHTĚLI DO MISTA A.. JENŽE AMERICKÝ DÁLNIČNÍ SJEZD NENÍ KRUHAC V ČR.. A JEDNA VTERINA V RYCHLOSTI AMERIKY A JSME ÚPLNĚ JINDE S JINÝMI LIDMI A PROSTŘEDÍM A TAM. PROSTĚ. ŽIJEME A. KUPIME PROBLÉMY A SEM. TAM.RADOSTI A PLYTVAME POHONNÉ HMOTY - VITALNI SÍLA A OKLIKOU NEL OPAČNĚ JEDEME K. NAŠEMU CILI, PŘEDURČENI, OSUDOVÉ MU PLÁNU

A TAK. NA. TĚ. NAŠI CESTĚ JSME ZÍSKALI MNOHO "ZBYTEČNÝCH" ZKUŠENOSTI NEBO NAVÝŠENÍ PROHER A NAŠE VÍRA A ODVAHA A SÍLA SLABLA..

TEĎ PRÁVĚ TEĎ DNES OREL JAKO HELIKOPTÉRA VIDÍ.. STOJÍ NA MÍSTĚ NAD OSUDOVOU MAPU A VIDÍ ZBYTEČNÁ DIVADLA.. CESTY.. POKUSY O STESTI..

S. POROZUMĚNÍM OPUSŤME TRASU A JAKO MEN PŘEL. HELIKOPTÉRA SE.PRENESEME NA MÍSTO URČENÍ.

PRONESE TO. MOŽNÁ PÁR. PROBLÉMŮ A MNOHO ÚLEVY

UVĚDOMTE SI, ZE NA. MÍSTO URČENÍ JSTE NEŠLI PŘIROZENOU KARMOCKOU, OSUDOVOU CESTU (MY VŠICHNI...), PROTO NÁM. CHYBI SETKÁNÍ, UVEDOMENI, PŘÍČINY NÁSLEDKY VEDOUCÍ K. BODŮ TEĎ.. TO. MŮŽE ÚSPĚCH MÍRNĚ KOMPLIKOVAT Z NAŠÍ STRANY I HRÁČŮ. NE UČILI JSTE SE. ROLI PROTO. ED A TADY VAŠI CESTOU..

Spolu s 16. 9. Můžeme HODNE NAPRAVIT, OSUD DNE JE 9, ČILI DOTAŽENÍ. KRÁL. NA SVÉM MÍSTĚ S. CITY, VCITENI, VŮLI, ODVAHOU, Spravedlnosti.