Jdi na obsah Jdi na menu
 


OSMÝ TÓN

OSMÝ TÓN 
NESE ÚSPĚCH NA VŠECH ÚROVNÍCH. ABYCHOM BYLI V ROVNOVÁZE =HARMONII.. JE POTŘEBA PRIJMOUT DO VĚDOMÍ, ZE MÁME I STÍNOVÉ VLASTNOSTI.. PROJEVY.. NEMUSÍME JE ŽÍT, MOZNA JSOU ODZITE..... MOŽNÁ JE MUSÍME DOZIT, UVĚDOMIT.. PROCITIT TU STINOVOU VLASTNOST.. TŘEBA ŽÁRLIVOST.. SOUTĚŽ.. OVLÁDÁNÍ..
MÍT PRIMY PROŽITEK VZPOMÍNKOU NEBO ZÁŽITKEM BEZ POTLAČENÍ. UŽÍT SI TO.. TAK TAKHLE VYPADÁ ŽÁRLIVOST... TAKHKE LHANÍ.. TAKHLE SE SE ASI CÍTIL TEN... TA.. TAKHLE JSEM. TO MEL/A TEHDY...
DOKUD STÍN POPIRATE ZE STUDU, ZVYKU, VÝCHOVY.. STRACHU. OZYVA SE A PŘEPADNE VAS NEČEKANĚ VE CHVÍLI ÚNAVY.. PŘETÍŽENÍ.. NOVE UDÁLOSTI.
PRO DÍTĚ JE ZCELA BEZNE, ZE ŽÁRLÍ.. SOUTĚŽI.. TO JE DÍTĚ SÍLY.. PAK HO TREBA ZLOMÍ A DÍTĚ SE PODDA V D9MENI, ZE NENÍ DOST DOBRE.. ŽE MA SPOTNE POCITY.. PŘESTANE ŽÍT POCITY.. AKCI.. A STANE SE POSKUSNYM PLOCHÝM TABULKOVYM "STROJEM"
DNES SE SROVNÁVÁ NAŠE DUCHOVNÍ MOUDROST A VEDENÍ S POZEMSKYM ŽIVOTEM. PŘIROZENÁ VIRA A NAPOJENÍ NA ZDROJ V DOBĚ PRVNÍCH LET ŽIVOTA.
VNE A UVNITR
ZENA A MUŽ, MINULOST A PŘÍTOMNOST..
JAKE. BYLY MOJE POCITY V DĚTSTVÍ? KTERÉ SE TEĎ VRACI V PODOBĚ..... V SITUACI...
CO NEBYLO UKONČENO?... CO BYLO ODMITNUTO?... KTERÁ ČÁST MÉHO JÁ SE TEĎ ZCELUJE?
KAZDA VLASTNOST.. EMOCE.. VE SPRÁVNĚ MÍŘE JE UŽITEČNÁ. SPRÁVNÁ MIRA PŘICHÁZÍ, KDYZ UŽ NENÍ POTLAČENÍ NEBO HROMADĚNÍ Z MINULA.
ČISTKA PROBÍHÁ PRAVE NADMĚRNOU EMOCÍ. AŤ UŽ PARALYZOU.. SMUTEK.. MARNOST NEBO VZTEKEM.. AGRESI..
IX 8 PREDÁTOR VYROVNÁVÁ.. DEN 16 KODUJE PODLE BOZIHO  PLÁNU

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE