Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFO K ENERGII DNE

  AKTUÁLNÍ INFO A TÉMA K ENERGII DNE:  

CÍLEM JE DÁVAT ZDE INFORMACÍ O ENERGII DNE, ABYCHOM DĚLALI SPRÁVNE VĚCI VE SPRÁVNÉ CHVÍLE.
DNY JSOU VHODNÉ NA NĚCO VÍCE A NA NĚCO MÉNĚ. NEBO VŮBEC (jít do školy v neděli nebo na úřad = úplný neúspěch)

SDÍLENÉ ENERGIE NÁSOBÍ SILU A PODPORU V KONÁNÍ.
PŘES VIRTUÁLNÍ SÍŤ JSME SPOJENI A NAŠE ENERGETIKA NAČÍTÁ. UČÍ SE OD DALŠÍCH ÚČASTNIKŮ. COŽ JE V TOMTO PŘÍPADĚ PLUS. MŮŽEME SI TÍM ROZŠÍŘIT NABÍDKU MOŽNOSTI NÁPADŮ, KONÁNI.
EMOCE JSOU NAKAŽLIVÉ, STEJNĚ JAKO VŠECHNY VZORCE...
SVÝM ZPŮSOBEM OPAKUJEME TÉMATA, INFORMACE, VŽDY ROZŠÍŘENÉ O NOVÉ POZNATKY.

Aktuální videa k danému tématu a energii dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

Příspěvky

VZTAH

4. 6. 2020

VZTAH
Většina LIDÍ MA ZVYK "CHRÁNIT" RODINU A MÍT "ILUZE" A TVOŘIT ILUZE (FB, INSTAGRAM) O DOKONALOSTI VZTAHU /osobních, rodinných.. JAKO BY SE HODNOTA ČLOVĚKA ODVIJELA OD KVALITY RODINNÝ......
PROTO SNADNO SMĚŘUJE POCITY NESPOKOJENOSTI DO PRACE.
Jak stížnost na podřízené... Kolegy.. Nadřízené..
Takže
CO V PRÁCI SYMBOLIZUJE.. ODRAZI ZE VZTAHU V RODINĚ?
AHAU 7 MŮŽE VNÉST SVĚTLO..

FUNKČNÍ PŘIJATELNÝ OBDIVU - HODNÝ VZTAH
PROČ SI MYSLÍME, ZE ZÍSKÁME HODNOTU TÍM, KDYZ VYTVOŘÍME VZTAH..
LŽIVÉ PREZENTACE SVÉHO ŽIVOTA.. FB.. AJ MÉDIA.. CO JE TOHLE ZA PROGRAM.
KDO DNES CHCE SKUTEČNĚ VZTAH JEN PRO SEBE SAMA.. PRO LÁSKU.. SOUNÁLEŽITOST SDÍLENÍ UČENÍ ROZVOJ.. SEBEPOZNANI?
historicky stále něco dokazujeme přes dojem na druhé

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

OČIŠTĚNÍ PROSTŘEDÍ

4. 6. 2020

OČIŠTĚNÍ PROSTŘEDÍ
UMOŽŇUJE JINÝ PŘENOS FREKVENCI PŘÍSTROJŮ (RADARY, WIFI, TEL. SÍTĚ AJ... MYŠLENEK, VZPOMÍNEK.. DUSE.. BYTOSTI..)
NEJSME NA TO ZVYKLÍ A. PŘIJÍMÁME MNOHO VLN VSEHO DRUHU.
MOZEK A VĚDOMÍ JE ZMATENE.
ZTRÁCÍ ORIENTACI, DŘÍVĚJŠÍ ŘÁD, POSTUP.
PLÁN DNE.. VSEHO SE MENI V MINUTÁCH A PO NÁS SE CHCE PRUŽNÉ PŘIZPŮSOBENÍ. COŽ UMÍ 1,3,5,7
ALE ZAS MOHOU ÚPLNĚ ZTRATIT SOUSTŘEDĚNÍ
LIDÉ NAROZENÍ 2 SE PROMĚŇUJÍ POMALU
4 S ODPOREM
6 S EGEM
8 S BOLESTÍ A VZDOREM
9 S BOLESTÍ, LOGICKY
(VAŠE OSOBNI ČÍSLO JE CHARAKTERISTIKA OSOBY Dana dnem, čili 1,10,19,28 je stále osobní 1 =Slunce ☀).. A toto nás teď zajímá v adaptaci
Zrcadlové a navigacni neurony jsou anatomické struktury mozku. Reálné. Fungující. Je vhodné je začít aktivně používat.
Zrcadlové na učení se... Přijetí.. Nového... Kouknu.. Vidím.. Zkouším po svém udělat.. Žít.. Cítit
Navigační.. Pocit kam a kudy a jak.. Bez zbytečně prosazování své. Vůle a rozhodnutí..
Dovolit si být řízen
Stále nás někdo něco řídí
Ego.. Strach.. Závislost.. Láska.. Moudrost.. Autopilot.. Rodiče.. Zákon..
Vždy něco. JSOU OKAMŽIKY, KDY MŮŽEME VEDOME RIZENI ROZHODNOUT A. OCHOTNĚ SE PODDAT. V DUVERE A BEZPEČÍ.. KU PROSPĚCHU

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

TŘI ZATMĚNÍ - 5..6., 21. 6. a 5. 6.

27. 5. 2020

TŘI ZATMĚNÍ - 5..6.,  21. 6. a 5. 6.

Tři zatmění přichází pomoci změnit staré a představit nové. Jak se mění roční období a začínáme se pohybovat směrem k červnovému letnímu slunovratu, jsme také připravováni na sérii zatmění, která usnadní změnu a transformaci.

Tři zatmění se uskuteční 5. června, 21. června a 5. července, se slunovratem 20. června. Prvním z nich je zatmění Měsíce 5. června ve Střelci.

To je vzrušující, protože Galaktické Centrum se nachází ve Střelci, co se týče zvěrokruhu, a tak můžeme očekávat, že v tomto období právě z Galaktického Centra dojde k velkému vstupu světelných kódů.

Druhé zatmění je zatmění Slunce v Raku, den po slunovratu. Také mocně orientované na Božské Ženství (Cancer/Rak), ale vyrovnané a aktivované v Kozorohu, který je v tuto chvíli motorem změny.

Třetí zatmění, mocné zatmění Měsíce 5. července, je v Kozorohu a můžeme očekávat nějaký druh ohňostroje nejen proto, že je to den po 4. červenci v USA.

Pluto (transformace) a Jupiter (expanze) budou v té době také spojeny při 23 stupních Kozoroha. Bude to mocná energie, kde se Božské Ženství a Božské Mužství dostanou do rovnováhy a předají nové kódy posvátné unie pro Novou Zemi.

Ano. . . toto vše nám slibuje, že to bude divokou jízdou, kde budeme muset proudit plynule s Božským Ženstvím a důvěřovat Božskému Mužství, abychom si poskytli struktury, které potřebujeme a byli schopni začít projevovat „Novou Zemi“. . . což bude časová osa Nové Země, kterou držíme v našich andělských šablonách DNA, a která čeká na úplné a silné uzemnění.

Pamatujme si. . . Krása, láska, harmonie a soucit.

To je NOVÁ Země.

ZDROJ: ~ Celia FennSdíleno na frekvenci planetárního surrealismu, Mikai.
FB Hřejivá a Bezpečná Náruč Vesmíru

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

NA CO MÁME ČÍSLA A PLANETY

25. 5. 2020

NA CO MAME CISLA A PLANETY
Vsichni jsme měli karmickou zátěž z minulých životů a z předku což samozřejmě víme a v každém období vašeho životního posunu a evolučního posunu v České republice dochází k zviditelnění dalších témat nebo těch stejných ale na výraznější úrovni.
    Protože život  byl těžký a nerozuměli jste překážkám máme hodně vzpomínek – zážitků které jsou ve vašich buňkách které jsou zapsané v genech a podle zákonů karmy se dědí z předku na potomky a někdy se také přenáší na další příbuzne. na základě rezonance genů to znamená, že geny jsou stejné ,i když jejich projev je ovlivněn epigenem/ to znamená dobou jídlem myšlením pocity a všemi vnějšími i vnitřními podmínkami a vlivy jednotlivce.
     Mame-vetsina- vice negativních vzpomínek.nez pozitivnim.negativni nechceme.branime se.chranime se vedome i nevedome -VZNIKA ZAPOUZDRENI..ZHMOTNENI,treba prave zatylek,cysta na stitne zlaze..tlak v krku,pateri,za krkem....Stres byl příliš velký ,posiluje se opakovanou smutnou negativní nebo destrukční myšlenkou.  pocit sepne pamet  genů a zápisy  buněk a v energetické pole .je potreba vedomim-znalosti- vyjit z bludneho kruhu.
NAPR PRACE S CISLY, PLANETAMI, DOTYKOVYMI TECHNIKAMI, CELOSTNI MEDICINOU AJ

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

BĚŽNÉ ŽENSKÉ TÉMA & BĚŽNÉ MUŽSKÉ TÉMA

25. 5. 2020

BĚŽNÉ ŽENSKÉ TÉMA 

JE, ŽE CHCE VÍCE DOTYKU NĚHY POROZUMĚNÍ A SDÍLENÍ. SNAŽÍ SE DONUTIT MUŽE ABY JÍ TO DÁVAL. MUŽ TO OBVYKLE NEUMÍ NECHCE NEROZUMÍ TOMU A UTÍKÁ VYHÝBÁ SE A PROHLUBUJE BLUDNÝ KRUH. ŽENA MÁ NĚKOLIK ŘEŠENÍ. BUĎ SI NAJÍT NĚKOHO KDO JÍ TO DÁ A DOPLNIT SI CHYBĚJÍCÍ ČÁST, NEBO SE ZAČÍT POTLAČOVAT A VZDÁVAT SE TĚCHTO POTŘEB ČÍM JDE PROTI EVOLUCI A PROTI PŘIROZENOSTI. NEBO SE PTÁT CO VE MNĚ ZPŮSOBUJE ŽE MŮJ MUŽ SE MNOU NECHCE KVALITNE SDÍLET ČÁS.(ŽENY DĚTI ZVÍŘATA I ROSTLINY CHTĚJÍ KRÁTKODOBOU KVALITNÍ POZORNOST SDÍLENÍ, TO ZNAMENÁ BÝT NĚKOLIK VTEŘIN AŽ MINUT OPRAVDU TEĎ A TADY SPOLEČNĚ, NE PLNIT POVINNOST NEBO NEBÝT PRÁZDNÝ PŘÍTOMEN S MYŠLENKAMI V PRÁCI V ÚKLIDU ATD). POKUD SE ZAČNETE PTÁT CO VE MNĚ ZPŮSOBUJE ŽE SE MI TOTO DĚJE, V RÁMCI SCHOD OKOLNOSTÍ VÁM PŘIJDOU NA MYSL A DO ŽIVOTA INFORMACE KTERÉ VÁS MAJÍ PROBUDIT K UVĚDOMĚNÍ A PROMĚNĚ.

MUŽI TOUŽÍ 

PO RESPEKTU UZNÁNÍ A SVOBODĚ. DOMÁHAJÍ SE TOHO VESMĚS V PODOBĚ NĚJAKÝCH ÚTĚKŮ. ČASTO MÍSTO POHOVORU SE ŽENOU A KVALITĚ KRÁTKODOBÉHO SDÍLENÍ A VYMEZENÍ SI PŘIROZENÝCH HRANIC, UTEČOU K ALKOHOLU CIGARETĚ DO DÍLNY K TELEFONU K POČÍTAČI. PROHLUBUJÍ BLUDNÝ KRUH. TAKÉ ONI BY DOŠLY V OTÁZCE CO VE MNĚ ZPŮSOBUJE, ŽE MI ŽENA NEDÁ VŮBEC POKOJ CO MOHU ZMĚNIT ABY MI DALA SVOBODU KTEROU POTŘEBUJI, DO SVÉHO DĚTSTVÍ KDE BYLI POD VLIVEM AUTORIT A PRAVIDEL SVÝCH RODIČŮ.

VĚDOMÁ KONVERZACE A PŘIROZENÉ VYMEZENÍ SI HRANIC MEZI MUŽEM A ŽENOU TÉMĚŘ NEFUNGUJE A JE POTŘEBA SE TO NAUČIT.KAZDY MA SVOBODNOU VOLBU PŘIJMOUT I ODMÍTNOUT ROZŠÍŘENÍ MOŽNOSTI POZNÁNÍ.. KONÁNÍ.. ALE ZACIT "MUSÍ"KAŽDÝ U SEBE.KDYZ CHCE EFEKT, ÚLEVU,PRO SEBE

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

14. KVĚTNA 2020 ZAČÍNÁ NOVÝ MAYSKÝ ROK

20. 5. 2020

14. KVĚTNA 2020 ZAČÍNÁ NOVÝ MAYSKÝ ROK NA 260 DNŮ
Pátek 15. května
OBDOBÍ PO TRECENA IMIX-NEJENŽE ZAČÍNÁME MAYSKÝ ROK 260 DNŮ, JSME V OBDOBÍ TRECENY  IMIX, CO ZNAMENÁ OBDOBÍ VEŠKERÝCH ZAČÁTKU. PRVNÍ 4 DNY TVOŘÍME ZÁKLAD PRO 13 DENNÍ CYKLUS, NYNÍ TEDY ZAČÁTEK ZAČÁTKU. VČERA S PRVNÍM TÓNEM JSME ZAHAJOVALI A TVOŘILY NOVÉ ELEKTROMAGNETICKÉ POLE SVÉHO TĚLA, TEDY NOVOU MAGNETICKOU TVOŘIVOU SÍLU PRO HMOTNÁ EKVIVALENTY NAŠEHO PŘÁNÍ. DNES S DRUHÝM TÓNEM VIDÍME OBĚ STRANY MINCE A MŮŽEME KORIGOVAT VČEREJŠÍ PŘÁNÍ A ZAČÁTEK. ZÍTRA PROCHÁZÍME RYCHLÝMI ZMĚNAMI NÁZORU A UDÁLOSTÍ COŽ NÁM UMOŽŇUJE OPĚT VYLEPŠIT ZAHÁJENÍ Z PRVNÍHO DNE. S NOVÝMI INFORMACEMI V NEDĚLI VE ČTVRTÉM TÓNU TVOŘÍME NOVOU PODOBU ŽIVOTA A ČTYŘI PILÍŘE NA KTERÝCH NÁŠ ŽIVOT máme tedy ještě k dispozici zbytek dneška další dva dny tvoření a přetváření našich nových začátků.  S pátým tonem  dostáváme pozitivní pohled a nástroje k uskutečnění včerejších iniciací.
první čtyři dny v kterých teď jsme jsou zásadní pro 260 dní které máme před sebou.
Jak jsem řekla začátek všech začátků

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

INTERAKCE PROJEVU BLOKU, VYZAŘOVÁNÍ

15. 4. 2020

INTERAKCE PROJEVU BLOKU, VYZAŘOVÁNÍ

INTERAKCE PROJEVU BLOKU, ENERGETICKÝCH POLÍ A VŠECH PROGRAMU MÁ VÉST K UVĚDOMĚNÍ SI PŘÍČINY A SOUVISLOSTI. POKUD TO PO PŘED ANEBO ODMÍTÁTE POUZE SI UTVRDITE BLOK. Příklad -vyzařujete odmítání,že jste odmítaný člověk si uvědomíte zejména u těch na kterých vám záleží. Když se vám a jim nepodaří, dostat se k vám přes tento blok, míváte silné emoční prohlášení a rozhodnutí =silnou tvořivou sílu. Raději budu sama. Nebo – to je marný stejně to bude pořád takhle.../můžete mít ale také podporující tvořivou sílu emočního prohlášení a bude to jinak! A začnete změnit svoje přesvědčení a pocity.
BOHUŽEL JE TO ZÁKLADNÍ TVOŘIVÁ SÍLA NAŠEHO ŽIVOTA, KTEROU LIDÉ STÁLE POPÍRAJÍ. TÍM SE UTVRZUJI V PROHŘE A BLOKU.
V knihkupectvích i na netu najdete desítky knih od desítek autorů , kteří vám to vysvětlí svými slovy.
ZRCADLENÍ – REZONANCE-PRIMÁRNÍ PŘÍBĚH – VTISKÁVÁNÍ -ZRCADLO..
Když už máte negativní radikální tvořivé prohlášení, pamatujte si že ho budete muset od žít.pokud se vám nepodaří ho zneutralizovat a přebít silnými tvořivými emočními prohlášeními.
ZÁKLADNÍ PRINCIP, VŠICHNI REAGUJI NEVEDOME NA VYZAŘOVÁNÍ. JAKO ELEKTROSMOG, RTG.. VÍME, ZE ZÁŘENÍ OVLIVŇUJE. TO JE PRAVIDLO MKDYBY VÁM TO NAMA ŘÍKALA, OD MALA, NEZAPOCHYBUJETE O TOM, ZE VŠE, CO SE DĚJE, JE ODRAZ VAS.

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

PRVOTNÍ NASTAVENÍ

15. 4. 2020

PRVOTNÍ NASTAVENÍ

PRVOTNÍ NASTAVENÍ – V PRENATÁLNÍM VÝVOJI JSME ODKÁZÁNI NA MATKU A PROSTŘEDÍ, JEJICH NASTAVENÍ NÁS BEZPROSTŘEDNĚ OVLIVŇUJÍ A DOKONCE ROZHODUJÍ O SEPNUTÍ ZÁKLADNÍCH GENŮ PRO DALŠÍ ŽIVOT. DUŠE TEDY V ŽE PODLE TOHO JAK SE BUDE CHOVAT A CÍTIT MATKA A V JAKÉM BUDE PROSTŘEDÍ, BUDE NA VELMI DLOUHO OVLIVNĚNO TĚLO VE KTERÉM DUŠE JE SE SVÝM PLÁNEM. DÍTĚ MÁ OMEZENÉ FYZICKÉ A ENERGETICKÉ PROJEVY KTERÝMI BY OVLIVNILO MATKU PŘI JEJÍM NEPATŘIČNÉHO CHOVÁNÍ – KTERÉ NENÍ V SOULADU S OPTIMÁLNÍM VÝVOJEM JEDNOTKY TĚLO DUŠE U DÍTĚTE. POKUD MU VYZNAT V BLOKU V PRENATÁLNÍM VÝVOJI, STÁLE SLEDUJETE JAK SE DRUZÍ CHOVAJÍ NEBOŤ NEJSTE SCHOPNI OVLÁDNOUT SVOJE POCITY MYŠLENKY A SVÉ CHOVÁNÍ, KDYŽ SE DRUZÍ CHOVAJÍ Z VAŠEHO POHLEDU ŠPATNĚ. TOTO SE VZTAHUJE I NA PRVNÍ ROKY DĚTSTVÍ, KDY JE PSYCHICKÝ I FYZICKÝ ROZVOJ DÍTĚTE PLNĚ ODKÁZANÝ NA LIDI V OKOLÍ. PROBLÉM JE TEDY VE VLASTNÍCH REAKCÍCH, V NESCHOPNOSTI ODPOUTAT SE OD VLIVU PROSTŘEDÍ, VLASTNĚ MU NAPROSTO PODLÉHAT. NEMOHU PRACOVAT, NEMOHU SPÁT, NECHUTNÁ MI JÍST ...AJ AJ, KDYŽ ON/ONA DĚLAJÍ NEBO ŘÍKAJÍ TO A TO A NEBO JSOU PROTIVNÝ, NEŠŤASTNÝ ATD. ČLOVĚK TÍM ÚPLNĚ ZTRÁCÍ SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT A JE OTROKEM SVÝCH PODVĚDOMÝCH REAKCÍ KTERÉ JSOU REAKCÍ NA SPOUŠTĚČE V OKOLÍ. ŘEŠENÍ JE DLOUHODOBÉ, ZAČÍNÁ UVĚDOMĚNÍM SI PODSTATY, KTERÁ JE UVNITŘ MĚ A NE V NICH, JEJÍ ZÁKLAD JE V PRVNÍM OBDOBÍ MÉHO ŽIVOTA, NE PRÁVĚ TEĎ NEBO POSLEDNÍ ROKY. JEJICH SVOBODA KONÁNÍ JE JEJICH PRÁVO A JÁ POTŘEBUJI NAJÍT SVOU SVOBODU KONÁNÍ, KTERÁ SE ODVÍJÍ OD JINÝCH ZDROJŮ NEJSOU LIDÉ S JEJICH PROJEVY V MÉ BLÍZKOSTI. PRÁCE S PODVĚDOMÍM A NIŽŠÍMI MOZKOVÝMI CENTRY JE DLOUHÁ,OBCYKLE CHCE PODPORU ČELISTNÍ MEDICÍNY A HLAVNĚ POROZUMĚNÍ PRINCIPU.CHVALTE SE ZA MALE ZMĚNY.. ÚSPĚCHY..A MYSLETE NA TO,ZE HSTE ZAJATEC SVEHO PODVĚDOMÍ (SNAHA UVÉST VNĚJŠÍ DO SVEHO ŘADU) A NE ZAJATEC DRUHÝCH..ONI JEN UKAZUJÍ NA ME TÉMA..

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

MŮŽU MÍT VŠECHNO

15. 4. 2020

MŮŽU MÍT VŠECHNO

ANALÝZOU JSEM ZJISTILA, ŽE SE LIDÉ BOJÍ MÍT VŠECHNO, PROTOŽE BY JE NĚKDO POMLUVIL ODSOUDIL ZÁVIDĚL JIM A PODOBNĚ. NAŠE SPOLEČNOST JE STÁLE NASTAVEN A TAK,, ŽE VŠEOBECNĚ VÍCE OBLÍBENÍ A OPEČOVÁVÁNÍ JSOU CHUDÍ NEBO NEMOCNÍ. KRÁSNÝM A BOHATÝM SE ZÁVIDÍ A POMLOUVAJÍ SE. K tomu ještě uštknutí a programy, že peníze a krása kazí charakter atd. Jakoukoliv technikou za sebe dostaňte zapouzdřená témata a dejte energii do pohybu. Moudře si nastavte že dáváte svobodu druhým V jejich vývojovém stupni a projevu, a že pokud vám chtějí závidět a pomlouvat vás je to jejich svobodná vůle. Vy chcete být zdraví krásní bohatí úspěšný milovaný a milující pro sebe a kvůli sobě protože to je PŘIROZENÉ

Video k danému tématu ZDE

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

ZMĚNA POTŘEBY KOUŘIT A JAKÉHOKOLIV PŘEBÝVÁNÍ

4. 4. 2020

ZMĚNA POTŘEBY KOUŘIT A JAKÉHOKOLIV PŘEBÝVÁNÍ
Se svolením pošlu terapii na změnu potreby kouření
Klientce chystám homeopatika a denni a nocni kapky na práci s vědomím, s autonomním nervovým systémem, převlékáním a s kořenovým problémem. s jejím svolením vkládám výňatky z terapie.
přidám homeopatika na amygdalu a hipokampus čili mozková centra která rozhodují co se do paměti uloží a co se zpaměti vyvolá je důležité si vzpomenout co pro vás znamenala první cigareta nebo co pro vás znamenal i cigarety a s jakými tématy vám pomáhali dnešní době moudře a jinak v posunu času a prostoru si můžete říct že tu situaci jde také řešit jinak. protože vaše dosavadní centrum odměn je nastaveno na cigarety v 9 reflexne a vaše svobodná vůle nedokáže tento program přebít to je vždy když vládne autopilota není důvod se na sebe zlobit opravdu za to nemůžete
práci s pamětí nasměrujeme na noční období protože v noci s pamětí třídí a vy můžete vzpomínky od žít přes sen a ráno budete mít jasno jak naložit a se vzpomínkou kterou jste dříve řešila cigaretami. Dává mi homeopatikum nervus vagus na práci s parasympatikem
Protože cigarety jsou reakci na nepřijímání zátěži života a životního stresu a mění sociální cítění a začleňování se, masírujte si také prsteníček směrem k malíčku kde je bod pro míchu a tři ohřívače, kdy tyto energetické i hmotné cesty zprostředkují mozku, jeli prostředí bezpečné nebo ohrožující. Bloky v těchto systémech v kterékoli části vedení vzruchu zkreslují vnímání bezpečnosti prostředí kolem jedince. K vám dávám vegetativní nervový systém hypotalamu, míšní nervy valuv Most jako filtr před nižší a vyšší nervovou soustavou, otevření poselství z povrchu těla do vyšší nervové soustavy
Protože kouření je také určitý druh vzdoru proti prostředí potřebujeme pracovat s vaší s hodnotou A S vyjádřením sebe bez podpory cigaret a změny vnímání. Kořen je v potřebě útěku v době dětství a dospívání. Přibližujte zvolna ruku k svému soláru ale nedotýkejte se úplně, zabrzděte několik milimetrů na rukou pohybujte. Myslete na to že navazujete kontakt s buňkami a energetickými centry které mají správnou sebehodnotu a sebevyjádření. Toto rukou vytváříte magnetismus otevíráte tato centra tak aby se mohla svobodně vyjadřovat ven a šířit svoji správnou energetiku do dalších částí těla. Pošlu k tomu ještě video. Jako byste rukou vytahovala sebehodnotu
Pracuji teď trochu nikotinovymi receptory na acetylcholin.. děkuji ti můj acetylcholine, že obsazuje štys právné receptory a sekretu jež se ve správné míře a zapojuje se do neurohumorální řízení. jednu kuličku acetylcholinu místo cigarety a zakouřit si smýt a teprve potom až pečlivě vycucat Anacardium nebo euphrasia acetylcholin
Světlíkové kapky udělám ranní a večerní a ranní budou stimulující obsahující také serotonin a dopamin a budete je brát nejdéle do odpoledne aby jste dobře spala na noci potom budete brát Světlík s melatoninem a podobně jde o to že ranní kapky budou stimulující a večerní budou uklidňující část složek proti kouření bude stejná. Nočních výkyvech si vezmete několik kapek navíc. Takže si třeba vezmete 20x za den tři kapky. Protože potřebujeme překonat reakci na stres dostat se do centra odměn,respektovat proces brát něco do ruky ruku zvedat k ústům a strkat do úst Takže vy budete do úst strkat ty bílé kuličky místo těch bílých cigaret a budete v té puse žmoulat a vychutnávat tu kuličku místo toho cigára protože budeme působit na receptory měl by být efekt podobný jako cigareta ale bez vedlejších účinků. zvýšit koncentraci kterou přináší cigareta můžete také udělat masírováním akupresurních bodů na prsteníčku směrem k prostředníčku když to budete masírovat ucítíte že lépe vidíte a vzduch se jakoby pročistí a barvy budou koncentrovanější.
Anacardium je homeopatikum na pokušení vzteky démonické síly a rozpolcení. Je součástí terapie na emoce a pokušení spolu s mandragorou, eufrasie a artemisia
Guna bdnf změnu synapsí a vznik nových synapsí
Homeopatika a kapky vám změní vnímání sebe a prostředí vnitřního a vnějšího a získáte čas takže můžete zvážit jestli jsi skutečně chcete zapálit a nebo jestli vám stačí ta homeopatika máte na výběr tím že získáte čas je to na vás a situaci máte ve svých rukou vy ovládáte situaci nikoliv vaše závislost.
Kdy si mám cigarety pomohly získat svobodu od matky. Poděkujme jim za to. nakonec ale převzali cigarety vládu nad vámi místo vašich rodičů, Takže opět někoho posloucháte kdo řídí váš život a nedává vám skutečnou svobodu, přestože se dočasně domníváte že právě možnost zapálit si Svoboda je. s narůstajícím uvědoměním si a zpracováním dětského příběhu vám dochází že je to jenom jiný druh nesvobody. Proto můžeme dočasně nahradit cigarety zase něčím jiným, co poskytuje úlevu a osvobození a na cestě ke skutečné svobodě je to v pořádku. Nakonec vám k pocitu pravé Svobody bude stačit vaše vlastní já kdekoliv a kdykoliv. Ale jsme lidé v duálním systému a Cesta je dlouhá.

Video k tématu a práce se sebehodnotou ZDE

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32

následující »