Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFO K ENERGII DNE

AKTUÁLNÍ INFO A TÉMA K ENERGII DNE:

 

Příspěvky

ÚTERÝ 16. 7. 2019 (7 / 7 /3 =17 =8)

16. 7. 2019

ÚTERÝ 16. 7. 2019 (7 / 7 /3 =17 =8)
DEN PLNÝ INFORMACÍ, TOUZE PO. SVOBODĚ, DOVĚDĚT SE NĚCO NOVÉHO, UDĚLAT ZMĚNY
ÚPLNĚK ZAČÍNÁ V NOCI, ZATMĚNÍ VEČER, SILNÝ EMOČNÍ DEN I PROTO, ZE JSME V TRECENE MULUC (VODA, MĚSÍC = EMOCE) A DEN MAYSKEHO BIORYTMU JE ETZNAB 10 ČILI ZRCADLO, OSTRI NOŽE, ŘEZ, A 10. TÓN JE IMUPLS KE ZMĚNĚ, MŮŽE UDĚLAT OSTRÉ KONFLIKTY, ZEJMÉNA POSÍLEN UPLNKEM A TOUHOU PK. SVOBODĚ ZESILEN8M FREKVENCE ČÍSLA 7 PRO MANUÁLNÍ PRÁCI NEBO KLID A POHODU DEN VHODNÝ NENÍ. IDEALNE JE PŘEMÝŠLET, CIST, ZKOUMAT, MĚNIT SVŮJ VNITŘNÍ POSTOJ
ÚPLNĚK ODVODNA SÍLA POSÍLÍ 11. TÓN OČISTY VE STŘEDU 18. 7.
CAUAC 11 JE VODNÍ BOUŘLIVÁ OCISTNA SÍLA A ÚPLNĚK.
18.ODVADI STRACH Z PRACE, PRAVIDEL,

 

ČERVENEC 2019

13. 7. 2019

ČERVENEC PŘINÁŠÍ SVOBODU

TOUHU PO. SVOBODĚ

UVEDOMENI SI TLAKU A NESVOBODY

LIDÉ SE BOUŘÍ, NE VŽDY SPRÁVNÝM SMĚREM. POD VLIVEM MULUC MAJI VELKÉ EMOCE. A V ÚTERÝ JE ÚPLNĚK.

LIDÉ SE ZENOU ZA ZMENOU SVÝCH HRANIC. VYMEZUJÍ SE VŮČI DRUHÝM A ŘÍKAJÍ SVÉ POCITY SNAZ. NEBO JE ASPOŇ VNÍMAJÍ A KONAJÍ POD JEJICH VLIVEM. ČASTO UNAHLENE. ALE ČERVENEC 7 A MULUC TO JINAK NEMŮŽE DĚLAT.

LIDE NEUMÍ POCITY JEŠTĚ SPRÁVNĚ ZAŘADIT, ODKUD A PROČ JSOU PRÁVĚ TAKOVÉ A BOURI SE PROTI RODIČŮM, DOBĚ.. SOUEOZENCUM A VRHAJÍ TO TEĎ NA TOHO, KDO JE NEJBLÍŽ NEBO SI NA NĚJ TROUFNOU.. NEBO JIM NĚČÍM PŘIPOMÍNÁ DŘÍVĚJŠÍ ÚTLAK

I TOTO POMINE..

TEĎ JEN PŘEČKAT DÉŠŤ A POVODEŇ A ÚPLNĚK A NASTAVIT INFORMAČNÍ KANÁL 7 VE SVŮJ SKUTEČNÝ PROSPĚCH

 

LAMAT 13, 6. a 7. 7.2019

7. 7. 2019

LAMAT 13

SOBOTA 6/7 2019 =7

LAMAT 13 NÁM POSUNE HOJNOST A NĚHU VYS A DAL. PROTOŽE SVOBODA, KRÁSA, VOLNOST A RESPEKT K DRUHÝM JE CILEM SOBOTY,.MUZE NAM DEN UKÁZAT NOVE MOŽNOSTI CESTY V ŽIVOTĚ. NOVE POJETÍ HARMONIE A RODINY.

V NEDĚLI ZAČNE 1)TRECENA MULUC /POCITOVA TRECENA. OBDOBÍ VOD A EMOCÍ, NOVE UVEDOMOVANI SI A NOVE REAKČNÍ MOŽNOSTI

2)TÝDENNÍ CYKLUS OSOBNI NEBO TÉMATICKÉ PROMENY

MULUC 1, GENY SE OSVOBOZUJI A PROJEVUJÍ SE VNĚ NOVE A JINAK, PODLE PŮVODNÍHO PLÁNU.

DUSE, KDE BY BYLO MOJE TĚLO, KDYBY SE VYVÍJELO PODLE PŮVODNÍHO PLÁNU A POUŽILO POVINNÉ VYZVY K MOUDROSTI A RŮSTU?

JAK BY MOJE TĚLO ŽILO, VYPADALO, REAGOVALO..

V NEDĚLI SE UČÍME ŽÍT PODLE PRAVE PODSTATY, PODLE PŮVODNÍHO ZÁMĚRU. PROTO LAMAT 13 V SOBOTU NEŽNE POSUNE LÁSKOU A MOUDROSTI, DUCHIVNEM NAŠE POCITY, ABYCHOM V NEDĚLI ZAHÁJILI TÉMA, KDO JSEM JÁ.. KDO JSEM SKUTEČNĚ JA..

A TO SE DOZVIME 12. TÓNEM V TRECENE MULUC.

 

KAN 9, ÚTERÝ 2.7.2019 = 12

2. 7. 2019

KAN 9

2.7. 2019 =12

ÚTERÝ POD PATRONACÍ MARSE. ZMĚNA SMĚRU. REDUKCE CILU NA NĚKOLIK ZAMĚŘENÍ. VZHLEDEM K 2 A KAN 9 JE DEN O. TĚLE, RODINĚ, ŽENĚ, SEXU, ZRODU NOVÉHO

ZAMĚŘTE SE A RODINU, VÝZNAM, POZICI ŽENY NEBO ŽENSKÝCH ASPEKTŮ

DOVOLTE SI NOVÝ ZACATEK V OBLASTI TELA, RODINY, SEXUALITY. CITU

POKUSTE SE CVIČIT. ZAČÍT KULTIVOVAT HMOTU TELA JE VELMI DŮLEŽITÉ

KAN JE TAKÉ JEŠTĚRKA A TRANFORMACE TELA..

JDEME NA TO. ZMĚNA EPIGENU. TEĎ. OSVOBOZENÍ PRAVE PODSTATY.. TEĎ.

 

25.6.2019, CABAN

25. 6. 2019

CABAN TÉMA SRDCE A SOULADU
S 25 =7 SE OSVOBIZUJEME OD STARÝCH PAMĚTI, PODPORA CIB, SUP,
AKTIVUJME PODPORUJICI PAMET. ZKUSTE JÍT NA MISTO YKTERE NEZNÁTE, NOVE PROSTŘEDÍ.. A DEJTE. MU ŠANCI PRONIKNOUT DO GENŮ A DÁT NOVE VYJÁDŘENÍ VAŠI DNA VÝBAVĚ.
ODLOZTE UTKVELE PREDSTAVY O. TOM, CO JDE A CO NE, PREDSTAVY ZVYKU A OMEZENÉ REALITY.
DRUHÝ TON, DVĚ STRANY MINCE
SE VŠÍM MLIVTE JAKO S KAMARÁDEM.. PRVNÍ SEBE TERAPIE JSOU SNADNÉ. JEN MLUVÍTE JAK S KÁMOŠEM NA TELEFONU A VYSLOVUJETE PROSBY, DÍKY, PROSBY, ŽÁDOSTI, ANALÝZY, OTÁZKY
MAPA JE JEN PAPÍR S POPÍSEM VÝŠE UVEDENÉHO. HMOTNÁ PODOBA MYŠLENEK A POCITU
V DEN 13. TÓNU PAK SLEDUJETE POSUN ZAZNAMENANEHO. A MÁTE ZPĚTNOU VAZBU. MNOHEHO SI TOTIŽ NEVŠIMNETE, ČLOVĚK ČASTO PŘEHLÍŽÍ MALÉ A vnímá jen zázraky, průlom atd.
OBSAHEM VŠEHO JE VŽDY DO NEJMENŠÍ.. ATOM, KRŮČEK..
NĚKDY ZMIZI COSI V NÁS A KOLEM NÁS A MY ÚPLNĚ ZAPOMENEME, ZE TO TAM DŘÍVE BYLO. AŤ UŽ BOLEST, ODPOR NEBO ÚSMĚV..
CO KE MNĚ SKUTEČNE PATŘÍ? KDE JE MA KAŽDODENNÍ RADOST A VDĚK A POKORA?
JAKÉ MYŠLENKY, UDALOSOTI A JAKÁ MA VYHODNOCENÍ ZPŮSOBILA ÚBYTEK RADOSTI, POHODY, LÁSKY, SPOKOJENOST?

 

ČERVEN / OBDOBI AKBAL PO OC

22. 6. 2019

AKTUÁLNĚ /OBDOBI AKBAL PO OC
ČERVEN /6
JSME V NITRU. DÍTĚ (NÁS DĚTSKÝ ASPEKT) SE HLÁSÍ. BUĎ VZPOMÍNKOU, BUNĚČNOU PAMĚTI NEBO ÚPLNĚ REÁLNÝM. POCITEM, KTERÝ PATRI DĚTSTVÍ
JSEM NEDOCENENY, VYCLENENY /Á.. NEJSEM DŮLEŽITÝ /Á.. JDE O VNITŘNÍ POCIT STARÝ MOC LET. V DOBĚ SEBEUVEDOMOVANI SI JSME NEMĚLI PODPORU. A POCHOPENÍ. I KDYBY SE OKOLI SNAŽILO, TĚLO JE PŘESVĚDČENE, ZE NENÍ OCENĚNO.
PÁR VTEŘIN (MINUT) DEJTE TĚLU A MYSLI ŠANCI. PŘEDSTAVTE SI, ZE JSTE UVNITŘ SEBE. KDE JE TEN POCIT? KDE JE TO. DÍTĚ? CO POTŘEBUJE?
UZNEJTE OPRÁVNĚNOST POCITU SVÉHO DĚTSKÉHO JÁ.
CO POTŘEBUJÍ TEĎ NA ZMĚNU? STAČÍ KLÁST OTÁZKU. CO BY MI POMOHLO TEĎ A CO TEHDY?
DEJTE SI TO SAMI SOBĚ REÁLNÉ NEBO PŘEDSTAVOU.
STRACH ZE ZMĚN A NOVÉHO /KDE BYL DOMINANTNI RODIČ, ŘEŠIL ZA DÍTĚ UKONY ANEBO NASTAVIL NEMĚNNÝ PROCES/POSTUP. ČLOVĚK = DITE BYLO OMEZENÉ V TVORENI, ZKOUMÁNÍ, ZKOUŠENÍ PRUŽNOSTI, NAPADITOSTI. DOSPĚLÝ TEĎ SE BOJI CHYBOVAT, MENIT, ZKOUŠET..
HOMEO AMBRA /STUD
CALCAREA CARBONICA /STRACH Z NOVÉHO, POZOROVÁN PŘI KONÁNÍ
ACONITUM /PANIKA
FERRUM, TLAK NA POSTUP A RAD
OD CHUEN 9 DNES S REFORMUNICIM 5 MERKUREM ODVIJEJETE NOVE SVŮJ OSUD. DEJTE SI VLÁKNA (BAVLNKY. NITĚ) DO UZLU = OKAMZIK DĚTSTVÍ.. A ODVIJEJETE NOVÝ PŘÍBĚH

 

STŘEDA 18.6.2019, MERKUR

18. 6. 2019

STREDA- MERKUR-REFORMA- NOVA ORGANIZACE ZIVOTA PODPORENA 9. TONEM MAYSKEHO BIORYTMU. CHUEN JE PREDIVO OSUDU, PREDURCENI,RADOST A SVATBA. IDELANI DEN PRO ZACATEK NOVYCH OSUDOVYCH MOZNOSTI.ROZPOR BUDE JEN V 19, KTERE NAMA JASNE DANO ZAMERENI NEBO EXPANZI A MUZE VAHAT ,KAM SE SILOU A NAPADEM.1 A 9 JE 10, STESTI MUZE VYLETNOUT VYSOKO I LASKA. OBECNE BY ZITRA MELA NULA NASOBIT LASKU A STESTI .SPISE NEZ PAD. ZITRA JE MALO NEPRIZNE .. SPISE SAME KLADNE ENERGIE .

 

MANIK 5/ SOBOTA DEN SATURNA ,15.6.2019

15. 6. 2019

MANIK 5/ SOBOTA DEN SATURNA ,15.6.2019
MANIK JE BOZI RUKA,JELEN,PAMET PREDKU V POZITVNIM SMYLSU, SILA AUTORITY. NECHTE PROMLUVIT SVOJE TELO POD BOZIM DOTEKEM. OTEVRETE SE ZMENE.MYSLETE NEBO VIZULAIZUJTE SVOU GENETICKOU INFORMACI . KTERE CASTI BUDU REALIZOVAT A V JAKE PODOBE,V JAKE MIRE? MANIK 5 JE MOJE DNESNI PODPORUJICI PROSTREDI A V TOMTO PROSTREDI SE GENY PROJEVI JINAK. 5. TON JE OPET AUTORITA VLNY , POZITIVNI POHLED NASTROJE KUSKUTECNENI. MANIK 5 TEDY DVOJITE DVA NASTROJEKPROMENE.
SATURN SE PTA,ZDA JSME SPLNILI A UDELALI VSE Z KARMY,CO BYLO POTREBA PRO SVOBODU.SATURN SPUDCE UVOLNUJE Z KAMRICKE VAZBY ZA PODPORY BOZI RUKY MANIK. BUH NESOUDI, BUH PRIJIMA A MILUJE A PLNI PRANI,VCETNE HLOUPYCH.SATURN SOUDCE UCITEL OTEC JE TU PAKRPTO ,ABY NAS KONFORNTOVAL S VINOU,TRESTEM, VYCHOVOU MLADY MODERNI SATRUN ALE VIDI VECI JINAK A TRESTA V RAMCI ZMOUZDRENI JINYM ZPUSOBEM.
15 JE 6 ,VENUSE, LASKA KRASAUMENI DOMEOV PRIZEN  JE SLOZENA 1 A 5, MUZSKYMI ASPEKTY TVORENI AEXPANZE . VHODNY DEN ROTELO ARODINU,DEN PREVAZNE KRASNY.
TIM,ZE JSME V AKBAL AAKBAL BYLPOOC,PROCHAZIME UZ 18 DNI SMRTI A ZNOVUZROZENIM DEN CO DEN, MINUTU CO MINUTU.HROTI SE VZTAHY V PRACI I DOMA, LAMOU SEKOSTI ,BOURAJI SE AUTA. CO JE TVRDE A NEMENNE, DRTI SE.PALI SEVKRBU AKBLA BOLSTI .TAM,KDE MATE PORUSENOU AUROU NAHROMADENIM ENERGIE MYLSNEK, VZPOMINEK,POCITU VE PROSPECH VIN TRESTU,ZASTI,SEBEITOSTI, VZDORU AJ..TAM TO RUPNE A BUDETEMIT URAZ .PAD..VYUZIKJTE MALYCH ZNAMENI, TREBA PAD LZICKY, BOCNUTI SE DO PRSTU..K ZAMYLSENI SE,CO NESETE V SOBE KE SVE SKODA. S DNESNIMI KODYDNE MUZETE ZMENIT MNOHE ZADADNE ZMIRNIT DOPAD CILNYCH DNU PROMENY NITRA. TYTO DNY -18 DNI DALSICH 8 SE UKAZUJE ODPAD.TEMA K PROMENE A PROPUSTENI . PAK BUDE ODCHAZET.. LEPE,KDYZ DOVOLIME ODCHOD UZ TED.

 

PONDĚLÍ 3.6.2019 MEN 6, ÚTERÝ 4.6.2019 CIB 7

3. 6. 2019

PONDĚLÍ MEN 6,OREL SLEDUJE ZEMI A PRISTAVA, ABY MOUDRE DOLADIL HLUCHA MISTA NA SVÉ MAPE.
CIB 7, TAKÉ SUP PRISTAVA NA OSUDOVE MAPE S ENERGII NEBE.. A VNASI SILU A MOUDROST DO HNILOBY V ČASE MINULÉM, KTERÁ NÁS PROVÁZÍ DOTEĎ.
4.6. CIB 7,DEN VZDORU, VEDOMI EGA, SVÉ HNILOBY, OPATRNĚ, KDO A CO, JAKÉ VASE JÁ VAS VEDE

 

NEDĚLE, 2.6.2019, IX 5

2. 6. 2019

NEDĚLE, ZAČÍNÁ 7 DENNÍ CYKLUS. COKOLIV JE URČENO K PROMĚNĚ, ZADEJTE NEDĚLNÍ INICIACI. PŘÍNOS SLUNCE ☀, KAŽDÉ NEDĚLI VLÁDNE SLUNCE. MUŽSKÝ ASPEKT. JANG. JANG. VNĚJŠÍ. EXPANZIVNI. VIDITELNÉ. ÚSPĚCH SNADNĚJI NEŽ JINDY. HRA. SRDCE. LÁSKA. ALE JE TAKÉ 2.6. TAKŽE 2 JAKO ŽENA, JIN, VNITŘNÍ. TAJEMNÉ. JEMNĚ. DEN JE O ŽENĚ A MUŽI, JE ČERVEN, LÁSKA, SEX. POD VLIVEM 6.
MAYSKY DEN JE IX 5,PREDATOR JAGUR, S LÁSKOU VYMEZUJE HRANICE A URČUJE POZICE. JAGUAR KRÁSA A MOUDROST TELA, MOUDROST VE VZTAZÍCH, VAZBA N ÚZEMÍ S LÁSKOU A POKOROU. POSOUVAME PROSTŘEDÍ PŘED PODPORU 5. TÓNU =POZITIVNI POHLED, NÁSTROJE K USKUTEČNENI. AUTORITA VLNY (JSME VE VLNĚ OC, VNITŘNÍ TEMNO, SMRT A Z OVUZROZENI, SVĚTLO DO NITRA, RODINA, TÝM, SPOLUPRÁCE)
6 NA MÍSTĚ MĚSÍCE OVLIVŇUJE =URČUJE CHOVÁNÍ K RODINĚ A V PRÁCI. PŘES 6 TEDY BUĎ NA POHODU, LALAČ NEBO EGO. PŘÍZEŇ VLIVNÝCH OSOB. ZAMĚŘENÍ NA KRASNO, UMĚNÍ, TĚLO, ODĚV, USPOŘÁDÁNÍ PROSTORU.
DĚKUJI TI VLÁDCE PROSTORU ZA PODPORU A PŘÍZEŇ.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30

následující »