Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFO K ENERGII DNE

  AKTUÁLNÍ INFO A TÉMA K ENERGII DNE:  

CÍLEM JE DÁVAT ZDE INFORMACÍ O ENERGII DNE, ABYCHOM DĚLALI SPRÁVNE VĚCI VE SPRÁVNÉ CHVÍLE.
DNY JSOU VHODNÉ NA NĚCO VÍCE A NA NĚCO MÉNĚ. NEBO VŮBEC (jít do školy v neděli nebo na úřad = úplný neúspěch)

SDÍLENÉ ENERGIE NÁSOBÍ SILU A PODPORU V KONÁNÍ.
PŘES VIRTUÁLNÍ SÍŤ JSME SPOJENI A NAŠE ENERGETIKA NAČÍTÁ. UČÍ SE OD DALŠÍCH ÚČASTNIKŮ. COŽ JE V TOMTO PŘÍPADĚ PLUS. MŮŽEME SI TÍM ROZŠÍŘIT NABÍDKU MOŽNOSTI NÁPADŮ, KONÁNI.
EMOCE JSOU NAKAŽLIVÉ, STEJNĚ JAKO VŠECHNY VZORCE...
SVÝM ZPŮSOBEM OPAKUJEME TÉMATA, INFORMACE, VŽDY ROZŠÍŘENÉ O NOVÉ POZNATKY.

Aktuální videa k danému tématu a energii dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

Příspěvky

MULUC 6/STŘEDA =MERKUR, 8. 5. 2019

8. 5. 2019

MULUC 6/STŘEDA =MERKUR, 8. 5. 2019

ZEMSKÉ A. TĚLESNÉ POCITY, VÝRAZNĚ REAKCE. TELA, ABYSTE. VĚDĚLI, CO. JE TRWBA ZMĚNIT, CO. SE VÁM. OZÝVÁ, ČEHO JSTE SCHOPNI. REFORMATOR MERKUR Dava PŘÍLEŽITOST, ALE. 8 SATURN MŮŽE BOJOVAT O. UDRŽENÍ STARÉHO RADU A MORÁLKY ANEBO.. NOVODOBÝ, EVOLUČNÍ SATURN VLOŽÍ NOVÝ ŘÁD A NASTOLI ROVNOVÁHU, PROPUSTÍ Z KARMICKEHO VĚZENÍ A SPROSTI VÍN.

POKUD JE TU NĚKDO, KDO CÍTÍ MODERNÍHO, EVOLUCNIHO SATURN A JAKO PRAVOU MORÁLKU SRDCE A ŘÁD. ŽIVOTA, NAPIŠTE. AŤ. MÁME VZORCE. NEBO NĚKDO, KDO CHÁPE, ZE SE UŽ NEMUSÍ VINIT A PŘESTÁVÁ VINIT DRUHÉ

 

LÁMAT 5, 7.5.2019=15=6

7. 5. 2019

LAMAT 5, 7.5. 2019 =15 =6

5. TON PRINASI POZITIVNÍ POHLED A NÁSTROJE K. USKUTEČNĚNÍ. JSME V OBDOBÍ KAN, JÁDRO, JEŠTĚRKA, TRANFORMACE. MÁME VELKOU ŠANCI NAPRAVIT ODCHYLENI PROJEVU GENŮ. GENOTYP JE INDIVIDUÁLNÍ SESTAVA VLOH JEDINCE

GENOTYP + PROSTŘEDÍ =FENOTYP (PROJEV GENŮ V DANÉM PROSTŘEDÍ - VZHLED, POVAHA, POCITY, REAKČNÍ SYSTÉM, DOVEDNOSTI AJ)

OSVOBOZENÍ GENOTYPU OD DOGMAT UMOŽNÍ ZMĚNU GENOTYPU, POSLEDNÍ SILNÝ PROMENNY DEN V TRECENE KAN DNES. Symbol rostlin pomůže vizualizaci, můžete udělat čin, mozek dává příkaz ke změně když vidí, slyší a tělo koná. Oddel tě kořeny rostlin (váza, plevel), vytvořte kytici, kus skalky. Rostliny komunikuji, jako všechny říše. Jakmile jeden něco dokáže, učí se druzí přenosem energie =informace. JAKMILE DNES NĚKDO Z NÁS DOKÁŽE KROK K. OSVOBOZENÍ, myšlenkou, pocitem a činem =trojkombinace, POMÁHÁ NÁM VŠEM.

JSEM TEĎ A TADY. VYSTUPUJI Z MINULOSTI, ODPOUTAVAT SE OD BUDOUCNOSTI. ADAPTUJI ME PŘÍTOMNÉ JÁ.

Jediné tak. Si můžeme porozumět s. Okolím, když sundá e. Filtry deformujici pohled pocit na. Přítomnosti, když přestaneme podminovat.. Až.. (až bude léto, až dostanu výplatu, až ona udělá..

Teď a. Tady

 

ČTVRTEK, 2. 5. 2019 =10

2. 5. 2019

ČTVRTEK 2. 5. 2019 =10
ZAČÍNÁME ŽENOU A NITRE, KONČÍME MUZEM A VNĚJŠÍM
KAŽDÉMU ČT VLADNE JUPITER, STESTI, SLOVO, INFORMACE
MAYSKY AKBAL 13
AKBAL JE NITRO, KRB, NAŠE VNITŘNÍ JÁ, POCITY BUDOU ZESÍLENÝ 2 DNE A AKBAL KOSMICKYM BIORYTMEM. 13. TON VYMRSTI NA VÝSSI ÚROVEŇ TÉMA  COŽ ZASE REZONUJE S OSUDEM DNE 10
NECO UVNITŘ NÁS NÁM VÝRAZNĚ DOJDE A MÁME ŠANCI VYJÍT Z OPAKOVÁNÍ CHYB, REAKCI.. ATD..
PÁTEK ZAČÍNÁ TRECENA KAN
13.TI DENNÍ CYKLUS TELA, TRANFORMACE, SEXU, RODINY
KAN JE JÁDRO, ZRNO, JEŠTĚRKA (ODLOŽÍ ČÁST TELA A DO ROSTE. NOVÁ, SANCE NA VELKÝ POSUN PŘES AKBAL. 13 A KAN 1
KAŽDÉMU PÁTKU VLADNE VENUŠE, PLANETA LÁSKY. KRÁSY TELA RODINY =REZONANCE S. KAN =NÁSOBENÍ UCINKU
3. 5. 2019 =11 =2
PŘES. EXPANZI, SILU, EGO A MŮŽE DOJDEME. V PÁTEK. VEČER. DOVNITŘ, DO NĚHY A POROZUMĚNÍ

 

PONDĚLÍ, 29.4.2019

28. 4. 2019

PONDELI 29 SOUBOJ NEBO PROTIKLAD ZENY AMUZE , OMEZENI ZENOU NEBO POCITEM MUZE BYT UKONCENO , NEJAKE VNITRNI TEMA TAKE .AHAU 10 , UKONCUJICI IMPULS ,PROSPEVTLUJICI IMPULS. PONDELI POD VLADOU ZEME ALUNY ZPOMALUJE PROCESY.SILA MUZE BY MOHLA BYT OSVOBOZENA.POMOZME JI SVYM PRANIM A POCITEM, ZEMUZSKY ELEMEMENT JESVOBODNY, OPRAVDOPVY, ISLNY, EXPANZIVNI,ROZOHDNY, DOSPELY.PREJME SI MUZE SYNY , BRATRY, MANZELY,OTCE,MILENCE V PRAVE MUZSKE SILE A AKTIVUJME,MY ZENY, SVOU JINOVOU VNITRNI SLOZKU VSOBE A DO SEBE , ABY MELMUZ PROSTOR. KAZDA Z NAS ,KTERA NECO DOKAZE, SE STAVA ZDROJEMNABIDKY A MOZNOSOTI PRO OSTATNI,TIMMUZEME MY ZENY VYTVORIT OBROVSKOU SILU MUZU, ATIMSAMOZREJME UDELAME PRO SEBE TO NEJLEPSI, NEBOT BEZ PRAVEHO MUZE S EMY ZENY NEMUZEME VYVIJET A RUST .

 

NEDĚLE, 28.4.2019

28. 4. 2019

NEDĚLE - INICIAČNÍ DEN PRO 7 DENNÍ CYKLUS. ZAČÍNÁME NEDĚLNÍM SLUNCEM, ŠTĚSTÍM, LÁSKOU, ÚSPĚCHEM, SPLNĚNÝMI PŘÁNÍMI, DĚTSKOU HRAVOSTÍ A MUŽSKOU ENERGIÍ. MAYSKÝ CAUAC 9 JE ENERGIE RYCHLÝCH ZMĚN, GENIALITY, MAFIE A BOUŘE. 9 TON JE ŽENSKÁ ENERGIE, ZROD NĚČEHO JINÉHO A ZAMĚŘENÍ. PO STRÁNCE NEDĚLE A MAYSKÉHO BIORYTMU SE ZDÁ DEN BÝT KRÁSNÝ S VELKÝM POTENCIÁLEM RYCHLÝCH A GENIÁLNÍCH ZMĚN. NAVRHUJI SE LADIT NA TYTO ENERGIE PROTOŽE 28 ZPOMALUJE A MÁ TENDENCE K VYMÝŠLENÍ PROBLÉMU K NÁVRATU DO MINULOSTI A KE ZRANĚNÍ NITRA. SOUČET 28 JE 10 COŽ MŮŽE BÝT BOŽSKÝ VZLET KE ŠTESTÍ A ÚSPĚCHU NEBO PÁD, PROHRA ŽIVOTNÍHO ŠTESTÍ. KDO JE OCHOTEN K RYCHLÝM ZMĚNÁM MŮŽE VYUŽÍT DNEŠNÍHO DNE K VÝRAZNÝM ZMĚNÁM SVÝCH VZPOMÍNEK NA MINULOST. VIDEO SLONA - ŽIRAF JE JASNÝ DŮKAZ, ŽE TO CO V ČASE A VIDÍTE JAKO JEDNOHO MOHUTNÉHO SLONA V ČASE B Z JINÉ POZICE VIDÍTE JAKO 2 ŽIRAFY. DOBŘE SI VIDEO PAMATUJTE A APLIKUJTE HO NA VŠECHNO KDE MÁTE PROBLÉM A UVĚDOMTE SI, ŽE ZMĚNA ÚHLU POHLEDU MŮŽE ZÁSADNĚ ZMĚNIT SITUACI NA KTEROU SE DÍVÁTE.

 

ETZNAB 8, SOBOTA 27. 4. 2019

27. 4. 2019

ETZNAB 8
SOBOTA 27. 4. 2019
OSTŘÍ NOŽE /ZRCADLO, ROZSEKNUTI /JASNOST
8. TON JE ÚSPĚCH NA BSECH ÚROVNÍCH
PRETINAME, ZRCSDLIME.. DEN SILNÝ, OSTRÝ, POSÍLENÍ 9 =27 A SATURN = PATRON SOBOT
MARS KRÁL, VŮDCE, GENERAL PROTI NEBO SPOLU S. CÍRKVÍ, UCITELEM SATURNEM
PRÁVA A LEVÁ NOHA. JÍT VPŘED. POTREBUJE KROK MARSE, KRÁLE, PRÁVA, KROK UČITELE, KARDINÁLA, NOHA LEVA. MLADÍ A NADŠENÍ PRAVA, MARS. STÁŘÍ A MOUDROST LEVA SATURN. JEDNO BEZ DRUHÉHO POSTRÁDÁ SMYSL MARS TÁHNE SATURN A, SATURN BRZDÍ MARSE. A DOJDE K ROVNOVÁZE.
OSUD DNE JE 27 A 4 A 3 =16
JE FI
ZLATÝ ŘEZ, KOSMICKÝ ZÁKON ŽIVOTA, STAVBY VŠEHO ŽIVÉHO, USPOŘÁDÁNÍ PROSTORU

 

CABAN 7, PÁTEK 26. 4. 2019

25. 4. 2019

CABAN 7 /PÁTEK 26. 4. 2019
CABAN ZEMĚ, NĚHA, SRDCE, RYTMUS, POROZUMĚNÍ  JIN SE SPOJUJE SE 7. TÓNEM NEBESKÉ ENERGIE, KTERÁ DÁVÁ SILU K USKUTEČNĚNÍ ZÁMĚRU POLOZENEHO PRVNÍ 4 DNY (4.TONY) VLNY =TRECENA CHUEN
26 JE OBTÍŽNÉ V CITLIVOSTI A PŘECITLIVĚLOSTI, V OMEZENÍ PRAVIDLEM. TĚŽKÉ KARMICKE DATUM. SATURN UČITEL. SATURN A HNED ZA NIM 4 MŮŽE ZPŮSOBIT. MNOHO RYTÍ, SARKASMU, NEMISTNYCH NARÁŽEK, NEVHODNÝCH POZNÁMEK. (JE, PANÍ DR, VY MÁTE. TAKY UŽ VELKÉ BŘICHO.. JSTE DNESKA UNAVENÁ, JE TO. VIDĚT, MÁTE VÍCE VRÁSEK.. /JSEM ŘÁD, ZE JSI DOMA, ALE KDYBYS JEŠTĚ. NEBYLA, BYL. BYCH RADŠI..)
PÁTKU VLÁDNE VENUŠE, LÁSKA, KRÁSA, TĚLO, POKUŠENÍ.. A OSUD DNE JE VENUŠE.. TVOŘÍME TĚLO, RODINU, LÁSKU.. NUMEROLOGOCKY SPÍŠE DO KONFLIKTU A ZRANĚNÍ, SNAD CABAN 7 POMŮŽE VYZDVIHNOUT POZITIVA 26 (1 VENUŠE), PÁTEK 2. VENUŠE, OSUD. ČÍSLO 3. VENUŠE =NA HRANICI SVĚTLÁ. A STÍNU, NEBE A PEKLA, ŽENY A MUŽE, ŽIVOTA A SMRTI.. JAKO CABAN ZEMĚ A 7.TON BŮH JANG

 

ČTVRTEK 25. 4. 2019 = 5

25. 4. 2019

STŘEDA MEN 5
OREL VIDĚL Z VÝŠKY SVÉ ÚZEMÍ A.CESTY. NACHÁZEL POZITIVNÍ MOŽNOSTI K PRŮCHODU UDÁLOSTI A KE. ZMĚNĚ UDÁLOSTI
ČTVRTEK 25. 4. 2019 = 5
VE ČT BUDEME INFORMACEMI TVOŘIT ZMĚNU, JSME SAMI ALCHYMISTY SVÉHO ŽIVOTA. MAYSKY CIB 6 JE POUŽITÍ ZAPOMENUTÝCH GENŮ =SCHOPNOSTI, MOŽNOSTI, V POZEMSKEN ŽIVOTĚ (6. TON, ŽIVOT TADY A. TEĎ. SE VŠÍ DUALITOU A PROMĚNOU), VE ČT NA STARÉ VĚCI POUŽIJEME NOVE GENY A TEDY. NOVÝ MAGNETISMUS, NOVOU CHEMII, NOVÝ POSTOJ, NOVE SEBEUVEDOMENI.. COŽ NÁM PREDCHYSTALY PŘEDCHOZÍ DNY.
DEN NEBUDE /NEMUSÍ BÝT PŘÍJEMNÝ V TOM, ZE PŘIJDOU "BEZNE" ZEMSKÉ VÝZVY.. A MY. BUDEME PROVĚŘOVAT POUŽÍT INFORMACÍ =ČT = JUPITER =SLOVO A STESTI, INFORMACE, 25 2=VCITENI,PROMENA, 5 ALCHYMIE, REFORMA, HUMOR, ČINNOST BUDE POZVOLNA A ZAMERENA NA ZMĚNU =4
VŠE VYTVOŘÍ REFORMU ŽIVOTA. REFORMU ČLOVĚKA JEDINCE V JEHO ŽIVOTĚ S. DRUHÝMI.

 

Úterý, 23.4.2019-12-3

24. 4. 2019

utery 23.4.2019-12-3
MILY, ZAJIMAVY , PRIJEMNY DEN, ZACINAVCITENIM A MEKKOSTI 2, PROMENOU, VZAPETI PRICHAZI 3 JUPITER,SLOVA.DEN VHODNY K REFORME-23-5-MERKUR-REFORMA,ANALYZA SYNTEZA, HUMOR,HRA,EXPANZE, ROZUM, BOZSKA ALCHYMIE , NALEZENI RESENI
JUPITERI -TROJKY UTERKA NACHAZI SLOVA KE ZMENE A MUZEME TVORIT PISEMNOSTI NEBO VEST SMYSLUPLNE KONVERZACE, PRIPADNESEUCIT . OSUD DNE JE OPET JUPITER 3, STESTI,DOMLUVA , NAUCENI SE NECEHO NA ZAKLADE SLOV (V PONDELI SE UCIME A MENIME NA ZAKLADE CINNU A POCITU )
MAYSKY IX 4 STAVI NA NASEM UZEMI NOVE PILIRE ZIVOTA DAVA ZIVOTU NOVOU PODOBU. IX JE JAGUAR, MAME VEDOMI SRDCEAUZEMI, KTERESDILIME S JINYMI LIDMI . UCME SE UHNOUT A VYKROCIT ,POSTAVIT TO JINAK.
TRI PO SOBE NASLEDUJICI DNY MAJI VELKY SMYLS A PODPORUJI NAS VE ZMENE TOHO. VCEMZIJEME , AJAK TO VNIMAME !!
KAZDEMU UTERY VLADNE MARS,ODVAHA, ROZHODNUTI AZMENA SMERU . SILA VUDCE,SILA KRALE. MOUDRY KRAL ZMENI SMERSVEHO TAZENI, BYLY LI BY ZTRATY PRILIS VELKE.jake prostredi,konani a zvyky vam zpusobuji ztraty ? co ztracitetim, ze setrvavate v necem..snekym..nejak? nebo naopak protlacujete svuj pohled.

 

21.4. 2019. 21 JE JUPITER DEN O ŠTĚSTÍ

21. 4. 2019

21.4. 2019. 21 JE JUPITER DEN O ŠTĚSTÍ, KOMUNIKACI, PÍSEMNOSTECH. DNES SE MĚNÍ NÁŠ INFORMAČNÍ SYSTÉM POD VYVÁŽENÝM ŽENSKÝM A MUŽSKÝM ASPEKTEM. JE NEDĚLE ZAHAJUJEME 7 DENNÍ CYKLUS OSOBNÍ PROMĚNY. MAYSKÉ ZNAMENÍ JE EB 2. ČLOVĚK VYSTOUPAL NA PYRAMIDU A SLEDUJE SVOJI OSUDOVOU MAPU. DRUHÝ TÓN UKAZUJE OBĚ STRANY MINCE KDY ŘEŠENÍ VAŠÍ SITUACE NEBO POHLED MŮŽE BÝT V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU ÚPLNĚ NEZNÁMÍ. MYSLETE NA TO, ŽE LIBOVOLNÝ POČET LIDÍ SE VŽDY DÍVÁ NA MINCI - TÉMA Z JINÉHO ÚHLU POHLEDU. ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ NEMOHOU DVA VIDĚT VNÍMAT TOTÉŽ.

Tělo má paměti takže ve stejném ročním období může prožívat totéž. Kořen zhoršení ve stejnou dobu je ale daný dětstvím nebo úlekem v minulosti. Nějakou šokovou záležitostí. Představte si, že jste na pyramidě a pod vámi je spirála vašeho osudu. Díváte se dolů na svoji cestu a dovolujete si dostat do vědomí vzpomínku kdy se vám touto dobou ve vaší historii něco stalo kdy tělo zažilo šok. Nějaký velký úlek. Každý velký úlek způsobí stres, zastavení imunitních reakcí, dočasné zmnožení nádorových buněk a metabolické rozladění. V rámci nápravy vstupte v časové ose do okamžiku úleku, přepište příběh a přijměte událost. Už pouhé uvědomění je cesta k nápravě.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující »