Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFO K ENERGII DNE

  AKTUÁLNÍ INFO A TÉMA K ENERGII DNE:  

CÍLEM JE DÁVAT ZDE INFORMACÍ O ENERGII DNE, ABYCHOM DĚLALI SPRÁVNE VĚCI VE SPRÁVNÉ CHVÍLE.
DNY JSOU VHODNÉ NA NĚCO VÍCE A NA NĚCO MÉNĚ. NEBO VŮBEC (jít do školy v neděli nebo na úřad = úplný neúspěch)

SDÍLENÉ ENERGIE NÁSOBÍ SILU A PODPORU V KONÁNÍ.
PŘES VIRTUÁLNÍ SÍŤ JSME SPOJENI A NAŠE ENERGETIKA NAČÍTÁ. UČÍ SE OD DALŠÍCH ÚČASTNIKŮ. COŽ JE V TOMTO PŘÍPADĚ PLUS. MŮŽEME SI TÍM ROZŠÍŘIT NABÍDKU MOŽNOSTI NÁPADŮ, KONÁNI.
EMOCE JSOU NAKAŽLIVÉ, STEJNĚ JAKO VŠECHNY VZORCE...
SVÝM ZPŮSOBEM OPAKUJEME TÉMATA, INFORMACE, VŽDY ROZŠÍŘENÉ O NOVÉ POZNATKY.

Aktuální videa k danému tématu a energii dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

Příspěvky

MANIK 5/ SOBOTA DEN SATURNA ,15.6.2019

15. 6. 2019

MANIK 5/ SOBOTA DEN SATURNA ,15.6.2019
MANIK JE BOZI RUKA,JELEN,PAMET PREDKU V POZITVNIM SMYLSU, SILA AUTORITY. NECHTE PROMLUVIT SVOJE TELO POD BOZIM DOTEKEM. OTEVRETE SE ZMENE.MYSLETE NEBO VIZULAIZUJTE SVOU GENETICKOU INFORMACI . KTERE CASTI BUDU REALIZOVAT A V JAKE PODOBE,V JAKE MIRE? MANIK 5 JE MOJE DNESNI PODPORUJICI PROSTREDI A V TOMTO PROSTREDI SE GENY PROJEVI JINAK. 5. TON JE OPET AUTORITA VLNY , POZITIVNI POHLED NASTROJE KUSKUTECNENI. MANIK 5 TEDY DVOJITE DVA NASTROJEKPROMENE.
SATURN SE PTA,ZDA JSME SPLNILI A UDELALI VSE Z KARMY,CO BYLO POTREBA PRO SVOBODU.SATURN SPUDCE UVOLNUJE Z KAMRICKE VAZBY ZA PODPORY BOZI RUKY MANIK. BUH NESOUDI, BUH PRIJIMA A MILUJE A PLNI PRANI,VCETNE HLOUPYCH.SATURN SOUDCE UCITEL OTEC JE TU PAKRPTO ,ABY NAS KONFORNTOVAL S VINOU,TRESTEM, VYCHOVOU MLADY MODERNI SATRUN ALE VIDI VECI JINAK A TRESTA V RAMCI ZMOUZDRENI JINYM ZPUSOBEM.
15 JE 6 ,VENUSE, LASKA KRASAUMENI DOMEOV PRIZEN  JE SLOZENA 1 A 5, MUZSKYMI ASPEKTY TVORENI AEXPANZE . VHODNY DEN ROTELO ARODINU,DEN PREVAZNE KRASNY.
TIM,ZE JSME V AKBAL AAKBAL BYLPOOC,PROCHAZIME UZ 18 DNI SMRTI A ZNOVUZROZENIM DEN CO DEN, MINUTU CO MINUTU.HROTI SE VZTAHY V PRACI I DOMA, LAMOU SEKOSTI ,BOURAJI SE AUTA. CO JE TVRDE A NEMENNE, DRTI SE.PALI SEVKRBU AKBLA BOLSTI .TAM,KDE MATE PORUSENOU AUROU NAHROMADENIM ENERGIE MYLSNEK, VZPOMINEK,POCITU VE PROSPECH VIN TRESTU,ZASTI,SEBEITOSTI, VZDORU AJ..TAM TO RUPNE A BUDETEMIT URAZ .PAD..VYUZIKJTE MALYCH ZNAMENI, TREBA PAD LZICKY, BOCNUTI SE DO PRSTU..K ZAMYLSENI SE,CO NESETE V SOBE KE SVE SKODA. S DNESNIMI KODYDNE MUZETE ZMENIT MNOHE ZADADNE ZMIRNIT DOPAD CILNYCH DNU PROMENY NITRA. TYTO DNY -18 DNI DALSICH 8 SE UKAZUJE ODPAD.TEMA K PROMENE A PROPUSTENI . PAK BUDE ODCHAZET.. LEPE,KDYZ DOVOLIME ODCHOD UZ TED.

 

PONDĚLÍ 3.6.2019 MEN 6, ÚTERÝ 4.6.2019 CIB 7

3. 6. 2019

PONDĚLÍ MEN 6,OREL SLEDUJE ZEMI A PRISTAVA, ABY MOUDRE DOLADIL HLUCHA MISTA NA SVÉ MAPE.
CIB 7, TAKÉ SUP PRISTAVA NA OSUDOVE MAPE S ENERGII NEBE.. A VNASI SILU A MOUDROST DO HNILOBY V ČASE MINULÉM, KTERÁ NÁS PROVÁZÍ DOTEĎ.
4.6. CIB 7,DEN VZDORU, VEDOMI EGA, SVÉ HNILOBY, OPATRNĚ, KDO A CO, JAKÉ VASE JÁ VAS VEDE

 

NEDĚLE, 2.6.2019, IX 5

2. 6. 2019

NEDĚLE, ZAČÍNÁ 7 DENNÍ CYKLUS. COKOLIV JE URČENO K PROMĚNĚ, ZADEJTE NEDĚLNÍ INICIACI. PŘÍNOS SLUNCE ☀, KAŽDÉ NEDĚLI VLÁDNE SLUNCE. MUŽSKÝ ASPEKT. JANG. JANG. VNĚJŠÍ. EXPANZIVNI. VIDITELNÉ. ÚSPĚCH SNADNĚJI NEŽ JINDY. HRA. SRDCE. LÁSKA. ALE JE TAKÉ 2.6. TAKŽE 2 JAKO ŽENA, JIN, VNITŘNÍ. TAJEMNÉ. JEMNĚ. DEN JE O ŽENĚ A MUŽI, JE ČERVEN, LÁSKA, SEX. POD VLIVEM 6.
MAYSKY DEN JE IX 5,PREDATOR JAGUR, S LÁSKOU VYMEZUJE HRANICE A URČUJE POZICE. JAGUAR KRÁSA A MOUDROST TELA, MOUDROST VE VZTAZÍCH, VAZBA N ÚZEMÍ S LÁSKOU A POKOROU. POSOUVAME PROSTŘEDÍ PŘED PODPORU 5. TÓNU =POZITIVNI POHLED, NÁSTROJE K USKUTEČNENI. AUTORITA VLNY (JSME VE VLNĚ OC, VNITŘNÍ TEMNO, SMRT A Z OVUZROZENI, SVĚTLO DO NITRA, RODINA, TÝM, SPOLUPRÁCE)
6 NA MÍSTĚ MĚSÍCE OVLIVŇUJE =URČUJE CHOVÁNÍ K RODINĚ A V PRÁCI. PŘES 6 TEDY BUĎ NA POHODU, LALAČ NEBO EGO. PŘÍZEŇ VLIVNÝCH OSOB. ZAMĚŘENÍ NA KRASNO, UMĚNÍ, TĚLO, ODĚV, USPOŘÁDÁNÍ PROSTORU.
DĚKUJI TI VLÁDCE PROSTORU ZA PODPORU A PŘÍZEŇ.

 

MOJE ČERVNOVÉ JÁ

2. 6. 2019

MOJE CERVNOVE JA
    POD VDENIM VENUSE 6 PRIJIMAM PRIZEN VLIVNYCH OSOB. HARMONII A KRASU MEHO TELA. V SOULADU S VENUSI MESICE CERVNA 6 TOVRIM NVY DOMOV, NOVOU ATMOSFERU . MUJ DOMOV JE OAZOU KLIDU A MIRU ,LASKY A HOJNOSTI, SVOBODY)SVOBODA NENI ASPKET VENUSE A 6)
    MJE CERVNOVE JA JE VESELE, A HRAVE, MILOVANE A MILUJICI , PRIJIMAM NEJLEPSI ASPEKTY FREKVENCE PLANETY ABOZSVA VENUSE.
    JA A MOJE POKUSENI. JA A MOJE NASEPTANI. PRIJIMAM SVE ZKUSENSOTI S POKUSENIM, NASEPTANIM. S HRICHEM. S LAKOHOLEM, CIGAREOTOU,DROGOUZRADLEM, PROIMISKUITOU , LZI, KRADEZI,PODVODEM. RPIJIMAM TYTO ZKUSENSOTI JAKO SOUCAST ME ZIVOTNI CESTY A VOLIM TAKOVE FREKVENCE,KTERE MINIMALIZUJI POKUSENI A "HRICH !" .PRIJIMAM SVE POKUSENI AHRICHY A AS PRIJIMAM POKUSENI AHRICHCY DRUHYCH. ODPOUSTIM SOBE A VSEM. JE TO CESTA A ZKUSENSOT. VOLIM TAKOVOU CESTU,KDE S EPOUSENI AHRICH PRESOUVA DO MALO VYZNAMYCH OBLASTI MEHO ZIVOTA. V RAMIC DUALITY CHAPU A PRIJIMAM JEHO EXISTENCI.
    LADIM SE NA FREKVENCI UMENI. AKTIVUJI SVOU UMELECKOU TVORIVOST A TVORIM SVE ZDRAVI,KRASUM,DOMOV.
    DEKUJI TI VENUSE ZA TVOJI PRZEN A  NAKLONNSOT. DEKUJI ZA ROZVOJ ME SEXIALITY TAK,ABY CHEMIE BYLA JEDNOZNACNE MYM PODPORUJICIM PROSTREDIM. POUZIVAM SVE HORMONY KE SVEMU ZDRAVI ,KRASE AUSPECHU V SOULADU SE SVOBOUDOU SEBE A UCASTNIKU MEHO ZIVOTA.
    MJE CERVNOVE JA JE HRAVE, VESELE, KRASNBE, MILOVANE AMILUJIC. DEKUJI TI VENUSE ZA VEDENI A INICIOVANI ENERGII A OSBNI PROMENY.

 

STŘEDA 22.5.2019, MERKUR

22. 5. 2019

STŘEDA /MERKUR /REFORMA, NOVÝ POHLED

22. PODHLED DO NITRA. PREMILANI

22. 5. 2019 =3

DEN TVOŘÍ PROMĚNOU NITRA NOVE STESTI A INFORMAČNÍ SYSTÉM

22.PROMENA UVNITŘ, MERKUR PROMĚNA VNE

(V ÚTERÝ IK 6 UDĚLAL ÚKLID VĚTREM NA ZEMI, TORNADO),

STŘEDA AKBAL 7 JE BOŽSKÁ ENERGIE DO NITRA, ENERGIE K USKUTEČNENI ZMĚN

UTERY IK INFORMACE /21 =INFORMACE,

OSUD ÚTERÝ JE 2 /PROMĚNA NITRA. Středa. Navazuje

ČT 23 /MERKUR REFORMA /2 NITRA A POMALOU PROMĚNOU, 3 INFORMACÍ, SLOVEM

VIDÍTE TU NĚKOLIKADENNÍ NAVAZNAOST?

KAN VE ČT TĚLO, RODINA, DOMOV SEX, TRANFORMACE JÁDRA, KAN 8 /ÚSPĚCH VŠUDE TELE

23. 5. 2019 JE 13 /INFO A STESTI MĚNÍ TRADICE, POSTUPY

 

ÚPLNĚK SOBOTA 18.5.2019 a AHAU 4 NEDĚLE 19.5.2019

18. 5. 2019

uplnek zacina v sobotu 23 a neco, a v nedeli zacina AHAU 4 - SLUNCE ,SVETLO AUTORITA, KTERE SVYM SVETLEM UKONCUJE JEDEN CYKLUS, OD IMIX K AHAU. MAME TEDA DVOJI UKONCENI - UPLNEK A AHAU.SILNY TAH PRYC TOHO, CO JSME POCHOPILI, PROZILI. SOUCASNE 4.TON TVORI NOVOU PODOBU A FORMU , ZREKAPITULUJTE PILIRE ZIVOTA. JE NEDELE - ZITRA, ZACINAME SEDMIDENNI CYKLUS OSOBNI PROMENY A V PONDELI ZACINAME 20TI DENNI CYKLUS ZAHAJENY IMIX 5,POZITIVNI POHLED.PONDELI JE TEDY POZITIVNI, VELMI POZITIVNI ZACATEK A NEDELE JE DVOJNASOBNE UKONCOVACI.

 

PÁTEK 17.5. ECNAB 2 + 16.5.2019 CABAN 1

16. 5. 2019

16.5.2019 CABAN 1
NOVÁ TRECENA CABAN - ZEMĚ BUDE TRECENA O LÁSCE, SRDCI, NĚZE A SOULADU S PŘÍRODOU. ZAČÍNÁ ČÍSLEM 16., KTERÉ V NEGATIVNÍM ASPEKTU ZNAČÍ VELKÉ EGO A LENOST. V POZITIVNÍM ASPEKTU INSPIRUJE K PRÁCI SE ZLATÝM ŘEZEM, KOSMICKÝM KÓDEM, FIBONACCIHO ČÍSLU 1,6.
PRVNÍ TÓN JE TÓN MAGNETICKÝ. ZÁSADNĚ MĚNÍ NAŠE GENOVÉ VYJÁDŘENÍ, NAŠE MAGNETICKÉ POLE, TÍM PÁDEM SEBEVNÍMÁNÍ, DOJEM NA DRUHÉ LIDI, TVORBU OSUDU. 16.5. JE ČTVRTEK VEDENÝ JUPITEREM DEN JEMNÝ, MILÝ, ALE ZÁSADNÍ- KDO CHCE DĚLÁ INICIAČNÍ MAPU NA LÁSKU A PŘÍRODU.

PÁTEK 17.5. ECNAB 2.
TENTO DEN NESE OSTŘEJŠÍ ENERGIE. DRUHÝ TÓN UKAZUJE OBĚ STRANY MINCE. SUNDÁME RŮŽOVÉ BRÝLE A MŮŽEME LEDACOS ROZSEKNOUT. 17 = 8 JE VNĚJŠÍ POUTO A UVNITŘ TOUHA PO SVOBODĚ A NOVÉM. SATURN TVOŘENÝ 17 JE ROZPORUPLNÝ STEJNĚ JAKO 2 TÓN. SATURN I ECNAB JSOU OSTŘÍ HOŠI. V PÁTEK BUĎTE OPATRNÍ.

 

SOBOTA 11.5.2019, EB 9,

9. 5. 2019

SOBOTA 11.5. EB 9, TENTO DEN VICECETNE NEKOMPROMSNE UKAZE PROVINENI A KRIVDY,KTERTEJSME MY ZPSUOBILI NEKOMU.. DOPORUCUJI KAT SE, UZNAT CHYBU, UZNAT NEKALY ZAMER. KLIDNE SE VINTE, PARMINUT, ZTRESTEJTE SE,PAR MINUT,NEBOT JSME SRUZNYMI POHNUTKAMI KAZDY §§§§§ZAMERNE UBLIZILI§§§ KAZDY..A MYTO VIME. MIRA VLASTNIHO ZRANENI V PRVNI VLNE SEBEREFLEXE NEMUZE OBHAJIT ZAMERNE UBLIZENI A POMSTU DRUHEMU, TOTO BUDE SOBOTA,DEN SATURNA, DEN ZAKONA , DEN VEZENI ATRESTU . NEDELE ODLEHCI ,ALEDOZVUKY TOHO,CO KDO KOMU JAK DELAL SCHVALNE A NATRUC SE UKAZE .KDO TOSPRAVNE UCHOPI, OSBOBODI SE,ULEVI S EMU,PRIJME SEBE A DRUHE,POCHOPI,ODPUSTI ZMENI. ALE SETRVEJTE V SEBEVINENI,KANI APOD JEN KRATCE, INTENZIVNE,. KTRATCEAVEN Z THO, LASKOU,MOUDRSOTI A ODPUSTENIM . UCHOPTE TEN POCIT STUDU AJ V PLNE SILE SE ZTTOTZNETE A PAK NOHAMA NA ZEMI A HLAVOU V OBLACICH VYPLACHNETE SEBE S TIM RPOGRAMEM. SUCTOU K CELEMU ZIVOTU. S VEDOMIM,ZE VSEMCO NAM NA NEKOM VADI,MAME SAMI, ZE BEZ CHYB A PROVINENI NENI JEDINY Z NAS..

 

10.5.2019, PÁTEK, 8.TÓN

9. 5. 2019

8. TON V PATEK BUDE PRAVE O JEDNOTE SVETLA ASTINU, MUZE AZENY, UNIVERSA A ZEME, DNY DOS EBE SYSTEMATICKY ZAPADAJI.CHUEN V PATEK JE PREDIVO OSUDU,PREDURCENI.VLAKNA, KTERA JSME ZAPLETLI SCHVALNE NEBO OMYLEM. I BUH..I KOSMOS CHYBUJE A TAK SE STALO,ZE NIZSI FREKVENCE VZORCU SE CASTO NALEPILA NA DUSI A NA KARMU PRI SESTUPU AZMENILAPREDURCENI-PLAN- OSDU JESTE PRED INKARNACI ,ALE PROCES SESTUPU BYL JIZ NEVYHNUTELNY GRAVITACI A SETRVACNOSTI. GENERACE 50. 60, 70 LET JE GENERACE SE SNAD NEJVETSI KARMICKOU ZATEZI, DOPAD MINULSOTI PREDKUA INKARNACI. KARMICKY ZAKON SYN NAPRAVI,CO POKAZIL OTEC , NA NAS NALOZIL PRILIS. VLASTNI PLAN PROZITKU TZV UJMY BY DUSE A TELO JESTE ZVLADLOA VYNESLO NA FREKVENCI POUCENI,MOUDROSTI A ODPUSTENI.. VBSICHNI MAME SKLUZ .ALE DOBA JE RYCHLA ATLACI NAS NAJIT SVOU PRAVOU PODSTATU TEKLAA DUSE A ZITVROVNOVAZE.CHUEN 8 V PATEK BUDE DEN NESOUCI VYROVNANI A NAPRAVU ,NOVY PHLED NA OSUD A INDIVIDULANI POSTAVENI JEDNOTLIVCE V NEM .TYTO DNY INTENZIVNE RESIME TELESNE  APOTREBY, OBRANY TELA PROJEVUJICI SE V POCITECH .BOLI TO,CO NEDOBOLELO KDYSI, BYLO ZAKAZANE,POPRENE, ZESEMSNENE, UVOLNUJE SESTUD, MARNOST, A PROGRAMY OKOLI Z NASEHO DESTVI-PODMINENA PRIJATELNOST.

 

9.5.2019, ČTVRTEK

9. 5. 2019

DEN 9 NESE ZAMERENI, DOTAZENI,ODVAHU , S PODPOROU CITU A VCITERNI. JASNY ZAMER A SOUCASNE SCHOPNOST VYKROCIT, UHNOUT, COUVNOTU,JASNY KROK KRALE ! KAZDEMU CTVRTKU VLADNE PLANETEA A BOZSTVO JUPITER , PLANETA STESTI, PRATESLTVI, SLOVA,UCENI .JUPITER SVADI SPRIZNENE DUSE DOHROMADY.JSME V OBDOBI,KDY TELA LEPE REAGUJI NA INFO A VEDENI OD DUSE .TELA ZVYSUJI FREKVENCE V SOULADU SEVOLUCI KOSMU, TAKZE SOULAD DUSI ATEL JE DEN ZE DNE VYSSI. STARE NIZKOVIBRACNI VZOPRCE SE POKOUSI UDERZET VLADU TELA A ULPENI V NIZKEHMOTA. HMOTA TAKE NENI SPATNE, HMOTA JUE NA STEJNE UROVNI VYZNAMU JAKO DUCH, DUSE.BUH,ALE VSE SEMUSI SPRAVNE POUZIVAT PRAVE V JEDNOTE.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující »