Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFO K ENERGII DNE

  AKTUÁLNÍ INFO A TÉMA K ENERGII DNE:  

CÍLEM JE DÁVAT ZDE INFORMACÍ O ENERGII DNE, ABYCHOM DĚLALI SPRÁVNE VĚCI VE SPRÁVNÉ CHVÍLE.
DNY JSOU VHODNÉ NA NĚCO VÍCE A NA NĚCO MÉNĚ. NEBO VŮBEC (jít do školy v neděli nebo na úřad = úplný neúspěch)

SDÍLENÉ ENERGIE NÁSOBÍ SILU A PODPORU V KONÁNÍ.
PŘES VIRTUÁLNÍ SÍŤ JSME SPOJENI A NAŠE ENERGETIKA NAČÍTÁ. UČÍ SE OD DALŠÍCH ÚČASTNIKŮ. COŽ JE V TOMTO PŘÍPADĚ PLUS. MŮŽEME SI TÍM ROZŠÍŘIT NABÍDKU MOŽNOSTI NÁPADŮ, KONÁNI.
EMOCE JSOU NAKAŽLIVÉ, STEJNĚ JAKO VŠECHNY VZORCE...
SVÝM ZPŮSOBEM OPAKUJEME TÉMATA, INFORMACE, VŽDY ROZŠÍŘENÉ O NOVÉ POZNATKY.

Aktuální videa k danému tématu a energii dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

Příspěvky

Jsme v MULUC / DHARMA - denní život

29. 3. 2020

BACHA, JSME V MULUC / DHARMA
denninzivot
A hlavně POCITY..
TAKŽE SE VÁM VRACÍ STARÉ POCITY.
NEDOSTATEČNOST, ZTRÁTA DOMOVA ROZVODEM, PODVÁDĚNÍ, LZI OD RODIČŮ AJ, POSUZOVÁNÍ, SOUZENI, SROVNÁVÁNÍ....
VELMI DOLEHAJI.
Podle toho, co píšete, se vrací pocity prvních prvních 13 ti let a jejich, jak říká nějaký autor a Ina, jejich OZVENY, ECHA..
A tak to je!
Pak chápete přítomno událost extremneji
DEN 6. Tón, mnoho Saturnu=mnoho starého.. 28..sobota.( Saturnuv den) ousd dne zas saturn, 2 a 8 a 3  a 2020 je 8.)
JÁ s@ma jsem byla fakt zoufalá, kolik starého přišlo.. A zkazilo mi den.
Protože ČLOVĚK PRVNĚ PŘIROZENĚ PODLEHNE DOMNENCE, ZE POCIT/DOJEM KTERÝ MA ZE SITUACE LIDI SEBE.... JE POCIT AKTUÁLNÍ, ADEKVÁTNÍ PŘÍTOMNÉMU OKAMŽIKU.
Jenže to jen autonomní nervová soistava reaguje starým POCITEM NA PODOBNOU SITUACI, ta situace teď  a tady má význam 7vedomit si, že - to tehdy potřebuje dolecit..

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

Info ke dnům 28. 3. - 5. 4. 2020

28. 3. 2020

Info ke dnům 28. 3. - 5. 4. 2020
muluc - jsme v obdobi muluc a emoce se zvyraznují. těla se chtějí ocistit od nanosu z doby pretvařky a kontroly. učíme se prijmout svou prirozenost a prirozenost druhych . to je prava svoboda.
muluc-zmena pohledu ,probuzeni 
vlakno času 
ve vzorci času jsou vpleteny karmicke procesy . zavazky , pred zrozenim a pak dohody se sebou a druhym , prohlaseni,ktera nekdy emocne rekneme, myslime..i v dobe , kdy jeste poradne "nemyslime" jenom cosi citime, cemu nerozumime.
28.3.sobota-den saturna -.prinese prekazky ve forme řádu  a stareho, cemuž se postavi Ix 6- jaguar na zemi, predator v zivote. jaguar ví,kde jsou hranice ajak je prirozene je posouvat vsemi smery. sílíme tím,že tlacime na hranice  a zkousíme,co muzeme. moudříme tim, když umime hranice posuvat vsemi smery a kdyz jednou uzname, ze nekdo je uz na miste,ktere mu "ja " zabiram. 
stejne tak je potreba uznat ,že "můj" růst je uz tak daleko,že je potreba posunout hranice nekoho jineho a vykrocit . v tomto bude sobota narocna. 
29.3. se mohou plnit přání, stara , bohuzel i nekolik inkarnaci..generaci.. vlivem poruchy systemu plnění prání pres zatez-znecisteni  prostredi dorazily prání pozde k zhmotneni. podekujte za splneni prani , ktere je stare a jehoz vysledek je ted pritezi, a odvolejte stara prani, ktera jste uz prehodnotili.orel men vyleti velmi vysoko k Bohu  a 7 ton mu dava energii uskutecnit promenu pocitu na zaklade moudrosti a predatora vzduchu -element vzduchu patri k plicim a trlustemu strevu, do leve nohy .
30.3. se konfrontujeme s lenosti, hnevem, odkladem, ale muzeme dostat hodne dobrych informaci.protoze CIB je sup a moudrost apemt predku  , spolused vema jupitery 30.3. prinese mnoho amnoho slov. ...mozna promluvime o tom, co doma zahniva ...a uklidime. pondelku vladne Luna ata ma rada domaci prace, uklid, vareni, mazleni ,pojídaní..
31.3.,zvrat, promena zvyku a zrod nove Zeme.budme u toho. kdy maly obycejny clovek se vzepre systemu a spoji lidske srdce se zemskym .osud dne je 2- zase zeme a luna!! velky den !!!!uvidime,co to udela se svetovou situaci !!!
nase dubnove ja bude vedeno praci na jinych principech. bylo by fajn,kdyb se remeslo..dílo..zase vratilo do ceskych rukou akdyby lidi zas bavila prace a delali ji poctive a jinak. mame sanci s nasím dunovym ja,ktere 1.4. je ve spojeni s etznab 10,coz je radilakni rez!! vulkan azrcadlo. nekompromisni výzva !! silny den nesouci nove zamereni. 
2.4. cauac 11 bude ocistna boure.po ktere vyjde slunce. 
patek 3.4. ahau 12.. jasne slunce vychazi a vse se uklidnuje .
4.4. imix 13- prichazi zacatek zivota na mnohem vyssi urovni ,moudrosti ,nadhledu a presto lidskosti. denni zivot aprace nove a jinak. ve svobode dnesni dobe, v te opravdove ,bez zateze tradic a norem, ktere uz jsou "aut" 
5.4. zaciname 13 ti denni cyklus informaci ,pod vlivem reformujici merkura 5- božske alchymie 

Probuďte se z Matrixu - video s Dr. Brucem Liptonem - klikněte ZDE
https://youtu.be/iFQbnvcFk8Q

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

Dýchání

27. 3. 2020

DÝCHÁNÍ
SOUVISÍ S CELKOVÝM POCITEM SVOBODY.. POKUD JSME POD KONTROLOU SEBE SAMA NEBO NĚKOHO Z PROSTŘEDÍ ZTRÁCÍME SVOBODU, POKUD JSME VE STRESU NEBO STRACHU, TĚLO JE STAŽENÉ PŘEŽÍVÁ A NE OKYSLIČUJE SE, ZTRÁCÍME PRUŽNOST TĚLA I MYSLI. ABYCHOM SE MOHLI NADECHNOUT PSYCHICKY I FYZICKY, POTŘEBUJEME TRANSFORMOVAT STRACH,, STRES, ÚZKOST, KONTROLU
.UVĚDOMĚNÍ SI PRINCIPU SLABOSTI DECHU NEBO NEDOSTATEČNOSTI DECHU JE PRVNÍ KROK KE ZMĚNĚ. ZAČNEME SI UVĚDOMOVAT SOUVISLOSTI A SVOJE CHOVÁNÍ V DÍLČÍCH OKAMŽICÍCH. TO ZNAMENÁ ŽE UŽ BUDEME VÍCE VĚDOMÍ. SAMOLÉČENÍ MÁ SEBEREFLEXI SE ZAČNEME KROK PO KROKU OSVOBOZOVAT. ROUŠKA MÁM SYMBOLIZUJE TLAK SEVŘENÍ OMEZENÍ OD DĚLOHY AŽ PO MENTÁLNÍ VZORCE.
DÝCHÁNÍ PŘES ROUSKU, V ROUSCE.. JE VLASTNĚ AUTOPATIE. VLASTNÍ ZREDENY DECH, ODPAD.. SE NÁM VRACÍ ZPET.ABY NÁS STIMULOVAL.. INSPIROVAL (já nekuřák jsem dnes po fotonovem samoléčení dýchala 6 roušky smrad z úst kuřáka po ránu bez jídla - 19 let jsem sdílela být s kurackou a. 9 měsíců dokonce i tělo...)
NACHÁZÍME STÁLE NOVE VÝZNAMY TOHO, CO SE DĚJE.
NA PRODYCHNUTI JE TREBA VĚTŠÍ SÍLY, UČÍME SE DYCHAT. DUSÍME SE VLASTNÍM ODPADEM. ZA BEREME VÍCE A HLOUBĚJI. VZDUCH, PROSTOR A SVOBODA, KTERÁ SE ZDÁLA SAMOZŘEJMOSTÍ, SE STALA VZÁCNOSTÍ A DAREM.

Aktuální videa k danému tématu dnů na YouTube kanálu "Moje Cesta" - klikněte ZDE

 

ÚTERÝ 16. 7. 2019 (7 / 7 /3 =17 =8)

16. 7. 2019

ÚTERÝ 16. 7. 2019 (7 / 7 /3 =17 =8)
DEN PLNÝ INFORMACÍ, TOUZE PO. SVOBODĚ, DOVĚDĚT SE NĚCO NOVÉHO, UDĚLAT ZMĚNY
ÚPLNĚK ZAČÍNÁ V NOCI, ZATMĚNÍ VEČER, SILNÝ EMOČNÍ DEN I PROTO, ZE JSME V TRECENE MULUC (VODA, MĚSÍC = EMOCE) A DEN MAYSKEHO BIORYTMU JE ETZNAB 10 ČILI ZRCADLO, OSTRI NOŽE, ŘEZ, A 10. TÓN JE IMUPLS KE ZMĚNĚ, MŮŽE UDĚLAT OSTRÉ KONFLIKTY, ZEJMÉNA POSÍLEN UPLNKEM A TOUHOU PK. SVOBODĚ ZESILEN8M FREKVENCE ČÍSLA 7 PRO MANUÁLNÍ PRÁCI NEBO KLID A POHODU DEN VHODNÝ NENÍ. IDEALNE JE PŘEMÝŠLET, CIST, ZKOUMAT, MĚNIT SVŮJ VNITŘNÍ POSTOJ
ÚPLNĚK ODVODNA SÍLA POSÍLÍ 11. TÓN OČISTY VE STŘEDU 18. 7.
CAUAC 11 JE VODNÍ BOUŘLIVÁ OCISTNA SÍLA A ÚPLNĚK.
18.ODVADI STRACH Z PRACE, PRAVIDEL,

 

ČERVENEC 2019

13. 7. 2019

ČERVENEC PŘINÁŠÍ SVOBODU

TOUHU PO. SVOBODĚ

UVEDOMENI SI TLAKU A NESVOBODY

LIDÉ SE BOUŘÍ, NE VŽDY SPRÁVNÝM SMĚREM. POD VLIVEM MULUC MAJI VELKÉ EMOCE. A V ÚTERÝ JE ÚPLNĚK.

LIDÉ SE ZENOU ZA ZMENOU SVÝCH HRANIC. VYMEZUJÍ SE VŮČI DRUHÝM A ŘÍKAJÍ SVÉ POCITY SNAZ. NEBO JE ASPOŇ VNÍMAJÍ A KONAJÍ POD JEJICH VLIVEM. ČASTO UNAHLENE. ALE ČERVENEC 7 A MULUC TO JINAK NEMŮŽE DĚLAT.

LIDE NEUMÍ POCITY JEŠTĚ SPRÁVNĚ ZAŘADIT, ODKUD A PROČ JSOU PRÁVĚ TAKOVÉ A BOURI SE PROTI RODIČŮM, DOBĚ.. SOUEOZENCUM A VRHAJÍ TO TEĎ NA TOHO, KDO JE NEJBLÍŽ NEBO SI NA NĚJ TROUFNOU.. NEBO JIM NĚČÍM PŘIPOMÍNÁ DŘÍVĚJŠÍ ÚTLAK

I TOTO POMINE..

TEĎ JEN PŘEČKAT DÉŠŤ A POVODEŇ A ÚPLNĚK A NASTAVIT INFORMAČNÍ KANÁL 7 VE SVŮJ SKUTEČNÝ PROSPĚCH

 

LAMAT 13, 6. a 7. 7.2019

7. 7. 2019

LAMAT 13

SOBOTA 6/7 2019 =7

LAMAT 13 NÁM POSUNE HOJNOST A NĚHU VYS A DAL. PROTOŽE SVOBODA, KRÁSA, VOLNOST A RESPEKT K DRUHÝM JE CILEM SOBOTY,.MUZE NAM DEN UKÁZAT NOVE MOŽNOSTI CESTY V ŽIVOTĚ. NOVE POJETÍ HARMONIE A RODINY.

V NEDĚLI ZAČNE 1)TRECENA MULUC /POCITOVA TRECENA. OBDOBÍ VOD A EMOCÍ, NOVE UVEDOMOVANI SI A NOVE REAKČNÍ MOŽNOSTI

2)TÝDENNÍ CYKLUS OSOBNI NEBO TÉMATICKÉ PROMENY

MULUC 1, GENY SE OSVOBOZUJI A PROJEVUJÍ SE VNĚ NOVE A JINAK, PODLE PŮVODNÍHO PLÁNU.

DUSE, KDE BY BYLO MOJE TĚLO, KDYBY SE VYVÍJELO PODLE PŮVODNÍHO PLÁNU A POUŽILO POVINNÉ VYZVY K MOUDROSTI A RŮSTU?

JAK BY MOJE TĚLO ŽILO, VYPADALO, REAGOVALO..

V NEDĚLI SE UČÍME ŽÍT PODLE PRAVE PODSTATY, PODLE PŮVODNÍHO ZÁMĚRU. PROTO LAMAT 13 V SOBOTU NEŽNE POSUNE LÁSKOU A MOUDROSTI, DUCHIVNEM NAŠE POCITY, ABYCHOM V NEDĚLI ZAHÁJILI TÉMA, KDO JSEM JÁ.. KDO JSEM SKUTEČNĚ JA..

A TO SE DOZVIME 12. TÓNEM V TRECENE MULUC.

 

KAN 9, ÚTERÝ 2.7.2019 = 12

2. 7. 2019

KAN 9

2.7. 2019 =12

ÚTERÝ POD PATRONACÍ MARSE. ZMĚNA SMĚRU. REDUKCE CILU NA NĚKOLIK ZAMĚŘENÍ. VZHLEDEM K 2 A KAN 9 JE DEN O. TĚLE, RODINĚ, ŽENĚ, SEXU, ZRODU NOVÉHO

ZAMĚŘTE SE A RODINU, VÝZNAM, POZICI ŽENY NEBO ŽENSKÝCH ASPEKTŮ

DOVOLTE SI NOVÝ ZACATEK V OBLASTI TELA, RODINY, SEXUALITY. CITU

POKUSTE SE CVIČIT. ZAČÍT KULTIVOVAT HMOTU TELA JE VELMI DŮLEŽITÉ

KAN JE TAKÉ JEŠTĚRKA A TRANFORMACE TELA..

JDEME NA TO. ZMĚNA EPIGENU. TEĎ. OSVOBOZENÍ PRAVE PODSTATY.. TEĎ.

 

25.6.2019, CABAN

25. 6. 2019

CABAN TÉMA SRDCE A SOULADU
S 25 =7 SE OSVOBIZUJEME OD STARÝCH PAMĚTI, PODPORA CIB, SUP,
AKTIVUJME PODPORUJICI PAMET. ZKUSTE JÍT NA MISTO YKTERE NEZNÁTE, NOVE PROSTŘEDÍ.. A DEJTE. MU ŠANCI PRONIKNOUT DO GENŮ A DÁT NOVE VYJÁDŘENÍ VAŠI DNA VÝBAVĚ.
ODLOZTE UTKVELE PREDSTAVY O. TOM, CO JDE A CO NE, PREDSTAVY ZVYKU A OMEZENÉ REALITY.
DRUHÝ TON, DVĚ STRANY MINCE
SE VŠÍM MLIVTE JAKO S KAMARÁDEM.. PRVNÍ SEBE TERAPIE JSOU SNADNÉ. JEN MLUVÍTE JAK S KÁMOŠEM NA TELEFONU A VYSLOVUJETE PROSBY, DÍKY, PROSBY, ŽÁDOSTI, ANALÝZY, OTÁZKY
MAPA JE JEN PAPÍR S POPÍSEM VÝŠE UVEDENÉHO. HMOTNÁ PODOBA MYŠLENEK A POCITU
V DEN 13. TÓNU PAK SLEDUJETE POSUN ZAZNAMENANEHO. A MÁTE ZPĚTNOU VAZBU. MNOHEHO SI TOTIŽ NEVŠIMNETE, ČLOVĚK ČASTO PŘEHLÍŽÍ MALÉ A vnímá jen zázraky, průlom atd.
OBSAHEM VŠEHO JE VŽDY DO NEJMENŠÍ.. ATOM, KRŮČEK..
NĚKDY ZMIZI COSI V NÁS A KOLEM NÁS A MY ÚPLNĚ ZAPOMENEME, ZE TO TAM DŘÍVE BYLO. AŤ UŽ BOLEST, ODPOR NEBO ÚSMĚV..
CO KE MNĚ SKUTEČNE PATŘÍ? KDE JE MA KAŽDODENNÍ RADOST A VDĚK A POKORA?
JAKÉ MYŠLENKY, UDALOSOTI A JAKÁ MA VYHODNOCENÍ ZPŮSOBILA ÚBYTEK RADOSTI, POHODY, LÁSKY, SPOKOJENOST?

 

ČERVEN / OBDOBI AKBAL PO OC

22. 6. 2019

AKTUÁLNĚ /OBDOBI AKBAL PO OC
ČERVEN /6
JSME V NITRU. DÍTĚ (NÁS DĚTSKÝ ASPEKT) SE HLÁSÍ. BUĎ VZPOMÍNKOU, BUNĚČNOU PAMĚTI NEBO ÚPLNĚ REÁLNÝM. POCITEM, KTERÝ PATRI DĚTSTVÍ
JSEM NEDOCENENY, VYCLENENY /Á.. NEJSEM DŮLEŽITÝ /Á.. JDE O VNITŘNÍ POCIT STARÝ MOC LET. V DOBĚ SEBEUVEDOMOVANI SI JSME NEMĚLI PODPORU. A POCHOPENÍ. I KDYBY SE OKOLI SNAŽILO, TĚLO JE PŘESVĚDČENE, ZE NENÍ OCENĚNO.
PÁR VTEŘIN (MINUT) DEJTE TĚLU A MYSLI ŠANCI. PŘEDSTAVTE SI, ZE JSTE UVNITŘ SEBE. KDE JE TEN POCIT? KDE JE TO. DÍTĚ? CO POTŘEBUJE?
UZNEJTE OPRÁVNĚNOST POCITU SVÉHO DĚTSKÉHO JÁ.
CO POTŘEBUJÍ TEĎ NA ZMĚNU? STAČÍ KLÁST OTÁZKU. CO BY MI POMOHLO TEĎ A CO TEHDY?
DEJTE SI TO SAMI SOBĚ REÁLNÉ NEBO PŘEDSTAVOU.
STRACH ZE ZMĚN A NOVÉHO /KDE BYL DOMINANTNI RODIČ, ŘEŠIL ZA DÍTĚ UKONY ANEBO NASTAVIL NEMĚNNÝ PROCES/POSTUP. ČLOVĚK = DITE BYLO OMEZENÉ V TVORENI, ZKOUMÁNÍ, ZKOUŠENÍ PRUŽNOSTI, NAPADITOSTI. DOSPĚLÝ TEĎ SE BOJI CHYBOVAT, MENIT, ZKOUŠET..
HOMEO AMBRA /STUD
CALCAREA CARBONICA /STRACH Z NOVÉHO, POZOROVÁN PŘI KONÁNÍ
ACONITUM /PANIKA
FERRUM, TLAK NA POSTUP A RAD
OD CHUEN 9 DNES S REFORMUNICIM 5 MERKUREM ODVIJEJETE NOVE SVŮJ OSUD. DEJTE SI VLÁKNA (BAVLNKY. NITĚ) DO UZLU = OKAMZIK DĚTSTVÍ.. A ODVIJEJETE NOVÝ PŘÍBĚH

 

STŘEDA 18.6.2019, MERKUR

18. 6. 2019

STREDA- MERKUR-REFORMA- NOVA ORGANIZACE ZIVOTA PODPORENA 9. TONEM MAYSKEHO BIORYTMU. CHUEN JE PREDIVO OSUDU, PREDURCENI,RADOST A SVATBA. IDELANI DEN PRO ZACATEK NOVYCH OSUDOVYCH MOZNOSTI.ROZPOR BUDE JEN V 19, KTERE NAMA JASNE DANO ZAMERENI NEBO EXPANZI A MUZE VAHAT ,KAM SE SILOU A NAPADEM.1 A 9 JE 10, STESTI MUZE VYLETNOUT VYSOKO I LASKA. OBECNE BY ZITRA MELA NULA NASOBIT LASKU A STESTI .SPISE NEZ PAD. ZITRA JE MALO NEPRIZNE .. SPISE SAME KLADNE ENERGIE .

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující »