Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÍRA / SVĚTLO / BŮH

24. 9. 2018

VÍRA /SVĚTLO /BŮH

Simi 9/2018

VĚTŠÍNA Z NÁS MA VÍRU K

BOHU JAKO SVĚTLU /LÁSCE, někdo říká universální síla, atd

Máme. Tedy jednotky světla zhustujici se do forem býti jako duch, duše, anděl, pozemstan, anunaki, pes, strom, kámen, židle a tak..

PRO SPOUSTU LIDÍ JE KAŽDÁ JINÁ RISE NEŽ LIDSKÁ BEZPEČNĚJŠÍ. DŘÍVE BYLA RISE ŽIVOČIŠNÁ, ALE ROZDÍL V MYŠLENÍ A KONÁNÍ LIDI A ZVÍŘAT JE TAK ODLIŠNÝ V DOBRÉM I " ZLÉM", ZE JE NUTNÉ JE ODLIŠIT.

MNOZÍ MILUJI ODDANÉ PŘÍSLUŠNÍKY ZVÍŘECÍ RISE, NĚKTEŘÍ MILUJI HRUBOU HMOTU MAJETKU. ČÍM VĚŠTÍ ZRANĚNÍ Z ŘÍŠE LIDSKÉ, TÍM VĚTŠÍ PRILNUTI DO LÁSKY A. SDÍLENÍ KE ZVÍŘETI, PENĚZŮM, AUTU.. PROTOŽE ČLOVĚK POTŘEBUJE LÁSKU A SDÍLENÍ. NĚKAM PATRIT. VŠICHNI TEDY MILUJEME BOHA, SVĚTLO V NĚJAKÉ HUSTOTĚ.. POTÍŽ JE V TOM VĚŘIT A MILOVAT ČLOVĚKU OPACNEHO POHLAVÍ A PUSTIT HO K SOBĚ A DO SEBE V TAKOVÉ MÍŘE, JAKO ZAHUSTENEHO BOHA V PSOVI NEBO AUTU ATD..

KDYZ ČLOVĚKA ROZLOZITE NA JEDNOTKY SVĚTLA, STÁVÁ SE TIMTEZ CO BANKOVKA, PES, DŮM... A JEHO BEZPEČNOST STOUPÁ - MŮŽEME TEDY ZKOUŠET  OTEVRENI SE, SDÍLENÍ, VPUSTENI JEDNOTEK K. SOBĚ  DO SEBE.

V TOMTO ROZBORU NAJDEME ČASTO, ENERGETICKÁ USKUPENÍ YKTERA ODMÍTÁME (OČI, SLOVA, ZVYk..) a ČASTO ODMÍTÁME NAŠE. DOMNĚNKY, VY KONSTRUOVANÉ PŘÍBĚHY NÁMI Na ZÁKLADĚ SETKÁNÍ SE S JEDNOTKAMI, KTERÉ NÁM NĚKDE NĚCO "UDĚLALY", Takže nám vadí PŘÍBĚH, KTERÝ PŘEDPOKLÁDÁME, VÍCE NEŽ REALITA SAMA

TOUŽÍME PO LÁSCE, VYSLYSENI, POROZUMĚNÍ, POHLAZENÍ, SEXU.. A POŘÁD JE TO JEN O KONTAKTU ČÁSTIC NAŠEHO BÝTI A BÝTI DRUHÉHO. DOKUD JE V ČLOVĚKU PROGRAM OBRANY, OCHRANY, FITRU, PODMÍNEK, PAK SPOJENÍ MA OMEZENOU PODOBU. ZA VŠÍM JE STRACH ZE ZRANĚNÍ. ODMÍTÁNÍ ZRANĚNÍ.. JENŽE JSME V DUALITE. ZRANĚNÍ TU BYLO, JE A BUDE. JAKÝ MÁME PŘEDPOKLAD PŘÍNOSU SDILENI.. JAKÝ JE HLAVNÍ MOTIV /UBRÁNIT SE ZRANĚNÍ NEBO ZAŽÍT SDILENI, LÁSKU, POROZUMĚNÍ? CO JE VSTUPNÍ ENERGIE DO INTERAKCE?

ČESKÝ NÁROD SI STÁLE STĚŽUJE NA Nedostatek... PENĚZ, LÁSKY, SVOBODY.. POZORUJEME ABSENCI, DEFICIT.

AHAU 11

VYMYVA A VNÁŠÍ SVĚTLO. AHAU FREKVENCE JE ZAHUSTENEHO FREKVENCE BOHA DO "AHAU", PUSTÍME. HO. DOVNITŘ. STEJNĚ JAKO FREKVENCI BOHA OZNAČENOU 11. TON

MIKUJME AHAU 11 A JUPITERA 21.

JAKMILE HO PUSTÍTE DO SEBE, JE TO PŘECE BEZPEČNÉ AHAU 11...MUZETE MILOVAT AHAU 11 I V ČLOVĚKU VEDLE VAS.. MŮŽETE SPOLU REZONOVAT PRO ZAČÁTEK PŘES. BOZSKOU ENERGII AHAU 11

A PAK ZJISTÍTE, ZE BUH /JEDNOTKY VE VAS JSOU STEJNÉ JAKO V DRUHÉM ČLOVĚKU A UŽ SE NEMUSÍTE BÁT..

UČÍME SE HLUBŠÍMU SDILENI

AHAU 11 UMOŽNÍ NOVÝ POHLED, KTERÝ. V. SOBOTU VYKRYSTALIZUJE V IMIX 12