Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNÍ TÉMATA, EMOCE, PERIFERNÍ NERVOVÉ SYSTÉMY A PRÁCE S NIMI

26. 7. 2017
 

AKTUÁLNÍ TÉMATA, EMOCE, PERIFERNÍ NERVOVÉ SYSTÉMY A PRÁCE S NIMI

MVDR. SIMONA MULLEROVÁ

KOREKCE J. INA POKORNÁ

 

 

Chanelingy jsou velmi rychlé, omlouváme se za chyby v textu, ale z časových důvodu ani příjemce, ani korektor nemůže vychytat všechny chyby, překlepy. 

Děkujeme za pochopení 

 

UVĚOMĚNÍ SI, NA ČEM STOJÍ VÁŠ ŽIVOT, JSTE LI V REZONANCI S PŘÁNÍMI A POŽADAVKY A SRDCEM ZEMĚ - CABAN. DEN VYTVÁŘÍ  NOVOU FORMU, TVAR, PODOBU, ŽIVOTA , TĚLA , POSTOJE , NÁZORU. NÁSTROJI JSOU HLAS SRDCE, 25 JAKO VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ, MARSOVO ZAMĚŘENÍ UTERKA.   OSUDOVÉ ČÍSLO DNE JE 6 ČILI ZASE O PODOBĚ RODINY A TĚLA, KRÁSE A HARMONII.  4 A CABAN VÁS UKOTVÍ POKUD VÁS 25. 7. DONUTÍ ULÍTNOUT. IDEÁLNÍ BY BYLO, KDYBY PŘES 25/7 A ČERVENCOVÉ 7 ZÍSKAL KAŽDÝ SVOBODU VE SVÝCH NÁZORECH, RESPEKT K DRUHÝM PŘESTAL POSZOVAT JAK SE KDO CHOVÁ , A ZAMYSLEL SE PŘEDEVŠÍM NAD SVOJI VLASTNI MORÁLKOU A PŘÍKLADNOSTÍ. TÍM BY SE SPLNIL UČEL DNE, KRÁSA A HARMONIE VZTAHU , LÁSKY , RODINY A TĚLA.                       

, PRAVÁ RADOST A CITY,  LIDI ZTRTILI SCHOPBOST SE RADOVAT ALE ZTRATILI I SCHOPNOST ČELIT POZEMSKÝM VÝZVÁM A PŘEKÁŽKÁM. PRAVDA JE, ŽE ZA ZÁTĚŽ KARMY A NAHROMADĚNÍ SE ODPADU PRÁVĚ ŽIJÍCÍ LIDÉ NEMOHOU. ALE MUSÍME TO SPOLEČNÝMI SILAMI DOŽÍT, UKLIDIT ZMĚNIT  A ZAČÍT ŽÍT OPRAVDOVĚ. PŘÍJMOUT PŘÍTOMNOU DUALITU SE KTEROU SE DENNĚ SETKÁVÁME. VÝÁHRA A PROHRA, ZDRAVÍ A NEMOC, SMÍCH A PLÁČ. TĚLO JE NASTAVENE NA SAMONÁPRAVU A MÁ VŠECHNY PROSTŘEDKY K OTMU,A BYCHOM UMĚLI PLAKAT, SMÁT SE I VZTEKAT. EMOCE JSOU PŘÍROZEOU CHEMII TĚLA, A UMÍ VZIKAT NA PŘIROZENÉO PODNĚTY, DO DENNÍHO ŽIVOTA PATŘÍ PLÁČ SMÍCH HNEV, STRACH, EUFORIE APOD. ZRANĚNÍ LIDÉ SI ZVYKLI ZÍRNIT BOLEST CIGAREGOU , ALKOHOLEM, JÍDLEM A RŮZNÝMI PSYCHITOTROPNÍMI LÁTKAMI.  TYTO LÁTKY VYTVÁŘÍ FYZICKOU NEBO PSYCHOCIKOU ZÁVITLSOT, KTERÁ MĚNÍ SEKRECI VLASTNICH LÁTEK A REAKTIVNIOST VLASTNÍCH BUNĚK NA  LÁSTKY RADOSTI, SMUTKU, VZTEKU APOD. POKUD ČLOVĚK UMÍ ŘEŠIT PROBLÉM NEBO SE UKLIDNIT, NEBO SE RADOVAT ZA POMOCI JIDLA, DROGY, CIGARETY APOD ZTRÁCÍ VLASTNÍ PŘÍROENOU SCHOPONST ŽÍT, VNÍMAT SEBE, VNÍMAT PROSTŘEDÍ. (CABAN 4) A ŽIJE POD FILTRY.  JEHO VNÍMÁNÍ REALITY JE UMĚLÉ, A PROTO SE MU ZDÁ ŽIVOT MNOHEM TĚŽŠÍ. NEBOT JE ZVYKLÝ UTÉCT OD ZÁTĚŽE S POMOCÍ LÁTKY, TÍM PÁDEM NEUMÍ VNÍMAT , VYCHYTAT V DENNÍM ŽIVOTĚ MALÉ I VELKOÉ RADOSTI, NEUMÍ SE SMÁT A PŘIROZENĚ UVOLNIT POUHÝM BYTÍM                  

     CHEMICKÝ KOKTEJL EMOCÍ BYL VŽEDY TVOŘIVOU A HYBNOU SILOU UDÁLOSTÍ. KAŽDÝ , KDO V DĚJINÁCH NĚCO DOKÁHZAL MĚL HYBNOU SÍLU LÁSK, MSTY, NADŠENÍ, VZTEHU APOD.  PROTO VRÁMCI MOCENSKÝCH ORGÁNŮ A SIL BYLA LIDEM BRANÁ TVOŘIVÁ SÍLA ČILI EMOČNÍ KOKTEJL. MÍT VZTEK NEBO PROJEVOVAT LÁSKU V TĚLE, VEŘEJNĚ, BYLO NEŽÁDOUCÍ. VNITŘNÍ CHEMIE POTOM ROZLEPTÁVALA ORGÁNY A VZNIKALY NEMOCI LIDÉ SE STALI PODŘÍZENÝMI VNĚJŠÍM ZÁKONITOSTEM ABY BUDILI DOJEM PŘIJATELNOSTI, VE ZKUŠTEČNOSTI ZTRATILILI MOC, SÍLU IDENTITU A ŘÍZENÍ VLASTNÍHO ŽÍVOTA, NEBOT SE STALI NAPROSTO PODŘÍZENÝI POŽADOVANÉMU DOJMU JAKÝ MAJÍ VYVOLAT.

A SPOČINUTÍM S PRÍRODOU, ZVÍRŘATY, S LIDMI, NÁPADY. ATD.                       

: LIDOÉ SE STÁVAJÍ ZÁVISLÝMI NA POMOCNÝCH LÁTKÁCH, TÍM ZTRÁCÍ SVOJI IDENNTITU, SVOJI TYPOLOGII, SVŮJ REAKČNÍ SYSTÉM KTERÝ JIM BYL DANÝ PRO TUTO INRKANACI JAKO POSLÁNÍ , JAKO NÁSTROJ K USKUTEČNÉNÍ REALIZASE SEBE SAMA  APOMOCI DRUHÝCH. POKUD SE VÁM NEDAŘÍ VE ZDRAVÍ, PRÁCI, VZTATZÍCH, TAK JAK BYSTE CHTĚLI, NAJDTE VE SVÉM ŽIVOTE LÁTKU , JÍDLO, ALKHOHOL, ČOKOLÁDU, KOKAIN,.... KTEROU ŘEŠÍTE NESCHOPNOST RADOVAT SE, NEBO NESCHOPNOST ČELIT PROBLÉMU, ZAMĚŘTE SE NA TUTO LÁTKU, KDY TO VZNILO A PROČ, PŘEPIŠTĚ PŘÍBĚH, PORADTE SE S NĚKÝM, KDO TO ZLVÁDL, NEBO S ODBORNÍKEM NA PSYCHOCKOU NEBO FYZCKOU ZÁVISLOST. PSYCHICKÁ ZÁÍVISLOST JE NA POCITU, KTERÝ NASTANE PO POŽITÍ LÁTKY. JE TO MENE NEBEZPEČNÉ NEŽ FYZICKÁ ZÁVISOST, ALE TAK JAKO TAK JE TO NESLUČITELNÉ S EVOLUČNÍM  USPĚCHEM VE VSČCH PILÍŘÍCH ŽIVOTA. ZÍTŘEJŠÍ DEN - ZBAVME SE ZÁVISLOSTK, NADMĚRNÉ KONZUIMACE PODPŮRNÝCH PROSTŘEDKŮ A ZAČNEME TVOŘIT NOVOU FORMU, PODOBU SVÉHO TĚLA, ŽIVOTNÍHO POSTOJE A ŽIVOATA JAKO TAKOVÉHL. PAK K VÁM ZAČNE PŘICHÁZET USPĚCH ZE VŠERCH STRAN A VY ZAŽIJETE NEKONEČNÉ MNOŽSTVÍ ZÁZRAKŮ A ODMĚN.

VŠECHNY LÁTKY, KTERÉ MĚNÍ PŘIROZENÉ REAKCE, EMOCE TELA V PŘÍTOMNOSTI POMOHOU JEN KRÁTCE S. POCITEM. VLASTNĚ JE POCIT ODMÍTNUTY, ZASTAVĚNY VLASTNI SYSTÉM REAKCI, ČIŠTĚNÍ, NABÍJENÍ. TÉMATEM POZIVANI LÁTEK REGULUJICICH EMOCE SE ZABYVAM PROTO, ZE KONZUMENTI SI STĚŽUJÍ NA NEÚSPĚCH V PRACI. VZTAZÍCH. ZDRAVÍ, POSTAVE, AJ. DOKUD NEBUDEME PŘIROZENĚ ŽÍT SVŮJ ŽIVOT SVÝMI EMOCEMI, NESLADIME SE DOSTATEČNĚ S ÚSPĚCHEM.

UDELAME CVIČENÍ, TECHNIKU NA ZAPOJENÍ PERIFERIE, HYPOTAL AMU, HYPOFYZI (AUTONOMNÍ NERV SOUSTAVA, NEPODLÉHÁ VULI) A MOZKOVÉ KŮRY, VŮLE, SPOJENÍ SYSTÉMU NA KONÁNÍ POD SPRÁVNOU EMOCÍ. NEŽ PRACOVNA TÉMATA NEBO EMOCE JE ULOŽENA V TUKU. TUK JE PLNÝ ODPADU. MERIDIANY, NERVY, CÉVY V TUKOVÉ TKANI JSOU JAK DUŠENÉ, BRZDENE. KDO NEMÁ TUK, MA OBNAZENEJSI PERIFERIÍ, REAKCE NA PROSTŘEDÍ A MUZE SE *JEVIT *PRECITLIVELY *. (už kdysi byli tlouštici brání za klidase, hubenouri za vzteklouny). Sádlo utlumuje. Než vzruch dojde do místa zpracování, uplyne dlouhá doba. Energie je rozptylena prekazkami. Dojem je zkreslen ať směrem informace do mozku, tak i úkon daný mozkem k periferií. Nalaďte se na kvantové ruce, kvantové pole a paprsky začněte rozkládat tuk od hlavy a k páté. Ovšem uvědomte si, že najednou začněte jinak vnímat. Intenzivněji. Jak lásku. Tak bolest. Tak výzvu..

ZOSTRENE A PRÁVĚ VNÍMÁNÍ REALITY SE MŮŽE JEVIT JAKO PŘECITLIVĚLOST A JINÉ... CO POŠKOZENÝ ČLOVĚK POVAZUJE ZA ZHORŠENÍ                       

TAKY ZKUSTE OMEZIT DÁT SI NĚCO DOBRÉHO, UKLIDNUJICICHO. POVZBUZUJICIHO. SNIŽUJTE DÁVKY A ZVYŠTE ZVĚDAVOST. KDO JSEM JÁ.. JAK VLASTNĚ REAGUJI, JAK MILUJI, JAK SE DOTYKAM, CO. CÍTÍM, JAK MI CHUTNA, JAK O OPRAVUJI, JAK CVIČÍM JÁ.. ČISTÝ JÁ.. BEZ VLIVU LÁTEK. KDO JSEM JÁ A JAK VYPADÁ MŮJ ŽIVOT, KDYŽ HO VNÍMÁM SVÝMI SMYSLY, SVÝMI HORMONY PLNĚ! BUDETE PŘEKVAPENÍ MNOŽSTVÍM VYRESENI. MNOŽSTVÍM LÁSKY, SNADNOSTI V ŽIVOTĚ, JAKMILE OSUDOVÉ DENNÍ ÚKOLY BUDETE PROŽÍVAT SAMI SE SEBOU.                       

SEBEPOZNANI PŘIJDE S AKTIVACI PERIFERIE, UVOLNĚNÍ CEST NERVŮ A ENERGIE. SNÍŽENÍ TUKU A LÁTEK REGULUJICICH VLASTNI VNÍMÁNÍ REALITY. KROK PO KROKU DO PRAVDY A SEBEPOZNANI.                       

UČÍME SE ZACHÁZET S INFORMACEMI A NEBRAT JE HNED ZA NEBEZPEČÍ NEBO JISTOTU. PRIJMOUT. POZOROVAT. ALE. KONAT A CITIT VE PROSPĚCH ÚSPĚCHU.          

JEDNOHO DNE POCHOPÍTE, ŽE ČLOVĚKU JE NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚK. VE CHVÍLI, KDY ZMIZÍ KARMA A BLOKY, STRACHY ZE ZRANĚNÍ, PŘIJDEŠ NA TO, ŽE JEDINE ČLOVĚK ČLOVĚKU JE NEJBLIŽŠÍ. TAM PATŘÍME. TO JE NAŠE ŘÍŠE. NAŠE PŘIROZENOST. ÚTĚK PŘED VNĚJŠÍM SVĚTEM, STRACH ZE ZRANĚNÍ A NESCHOPNOST MU ČELIT, DEFICIT POCHVAL A POROZUMĚNÍ ZPŮSOBUJE DĚTEM, LIDEM, ŽE SE ODKLÁNÍ OD LIDSKÉ ŘÍŠE A HLEDÁ LÁSKU A PŘÁTELSTVÍ V ČÍŠÍCH JINÝCH. NIKDY TÍM NEDOJDE K USPOKOJENÍ A PODPORUJE SE SAMOTA, DEFICIT SE STÁLE PZÝVÁ. ČLOVĚK SE PAK VÍCE UPÍNÁ NA ZVÍŘEA VÍC SE ODKLÁNÍ OD ZDÁNLIVĚ ZRAŇUJÍCÍHO SVĚTA. A PŘITOM VŠUDE KOLEM, KAM SE PODÍVÁ, JSOU LIDÉ TOUŽÍCÍ, HLEDAJÍCÍ LÁSKU, POROZUMĚNÍ, SDÍLENÍ, JEN SI NASADÍ POKER FACE, ABY BUDILI DOJEM NEZRANITELNOST. PŘITOM SI STAVÍ BARIÉRI PROTI DŮVĚŘE, PŘÁTELSTVÍ A SDÍLENÍ A PROTI SKUTEČNÉMU NAPLNĚNÍ. PRORAZIT MASKY A OBRANY VYŽADUJE VELKÉ POROZUMĚNÍ, LÁSKU A ZNALOST PRINCIPŮ KARMY. NE SOUDIT TY LIDI, KTEŘÍ JSOU ODTAŽITÍ A ZRAŇUJÍ NÁS. VĚDĚT, ŽE JE JEJICH PŘÍBĚH, KTERÝ NEUMÍ ZMĚNIT. ALE ŽE JEJICH SRDCE POD KRUSTOU OBRANY JE PLNÉ LÁSKY STEJNĚ JAKO NAŠE. VČERA CABAN, OTEVŘENÍ SVÉHO SRDCE A SRDCE DRUHÝCH…                       

70. ROČNÍKY MAJÍ NAŠTVÁNÍ NA DOBU, ŽE VĚCI NEJDOU, NEŠLY TAK SNADNO, JAK MĚLY PODLE PLÁNU DUŠE, PODLE SNAH DUŠE A TĚLA. JE TO VĚC, KTERÁ JE BRZDÍ, KTEROU NEŠLO ZMĚNIT, ALE ČÍM DÁL VÍC SE BLÍŽÍME DOBĚ, KDY TO RYCHLE ZMĚNIT PŮJDE. KDYŽ SE NEBUDEME VRACET K MINULOSTI A POSUZOVAT PŘÍTOMNOST PODLE TOHO, JAK TO FUNGOVALO DŘÍV.                        

JSOU URČITÝ NAČASOVÁNÍ. NEJDE VŠE DĚLAT, KDY SI ČLOVĚK UMANE. ŽENA OTĚHOTNÍ JEN 2 AŽ 3 DNY BĚHEM 28 DENNÍHO CYKLU. OPALOVAT NA SLUNCI SE DÁ BĚHEM SVĚTELNÉ ČÁSTI DNE. POKUD ODLOŽÍTE AKCI “AŽ NA NĚCO”, PAK MINETE NAČASOVÁNÍ. ČLOVĚK SE UČÍ BUNGEE JUMPING V NAČASOVÁNÍ, VE VÍŘE SKOČIT, KONAT. UČÍ SE MÍT TRPĚLIVOST A RESPEKTOVAT SYMBOL 4 ROČNÍCH OBDOBÍ. JESTLIŽE NEZASEJETE V PRAVÝ ČAS SEMÍNKO, MUSÍTE ČEKAT ROK. NAPŘÍKLAD SVOBODNÁ VŮLE JE JEDNA VĚC, ÚSPĚCH SE ALE POJÍ S RESPEKTEM A ÚCTOU K PŘÍRODNÍM BIORYTMŮM. NĚKTERÁ NAČASOVÁNÍ SE OPAKUJÍ RELATIVNĚ ČASTO, JINÁ JSOU 1Y ZA ŽIVOT. SEMÍNKO, KTERÉ MÍSTO DO PŮDY BYLO MÁČENO, SUŠENO, ZAŠLAPÁNO V ZEMI I V DOBĚ DALŠÍHO NAČASOVÁNÍ NEMUSÍ KLÍČIT. VĚDMY, MÁGOVÉ, ASTROLOGOVÉ JSOU TU PROTO, ABY ŘEKLI, KDY JE TZV. NAČASOVÁNÍ. V NEVHODNÉ NAČASOVÁNÍ JE PAK POTŘEBA MNOHO SIL K USKUTEČNĚNÍ ÚSPĚCHU, PODAŘÍ-LI SE VŮBEC.