Jdi na obsah Jdi na menu
 


Filosofie

Příspěvky

POVINNÉ PROŽITKY

18. 5. 2019

POVINNÉ PROŽITKY / FILOSOFIE
V RÁMCI INKARNACI Máme POVINNÉ PROŽITKY NEBO POVINNÉ DLOUHIDOBE, TÉMĚŘ CELOŽIVOTNÍ NASTAVENÍ
NAPŘÍKLAD POZICE NEPTUNA VE ZROZENÍ ŘÍKÁ, LŽI, ALKOHOLISMUS.. A DUSE MA NA VÝBĚR, ZDA BUDE ZROZENEC PÍT A. LHÁT, NEBO ZDA TO ZA NĚJ UDĚLÁ NĚKDO JINÝ A ZROZENEC BUDE ALKOHOLISMUS SDÍLET POZICI DÍTĚTE, PARTNERA, KOLEGY AJ
KRÁDEŽ, OBVYKLE KAŽDÝ MUSÍ PROŽÍT UKRÁST NĚCO A BÝT OKRADEN. JE FAJN, KDYŽ SI. TO OD ŽIJETE V MLÁDÍ VE FORMĚ TUŽKY, SVAČINY.. ALE NĚKDY SE. TÉMA PŘENESE DAL..
PŘIJMĚTE UDÁLOST, JSEM OBELHAN, OKRADEN, PODVEDEN JAKO PROŽITEK - PROŽÍVÁNÍ LŽI Z JEDNÉ STRANY A BUĎTE RADI, ZE JE LHANO VÁM NEŽ ABYSTE MUSELI LHÁT VY.. (SAMOZŘEJMĚ MŮŽETE ZVOLIT JINOU VARIANTU, RADĚJI BUDU LHÁT JÁ, NEŽ ABY LHALI MNE)
ČÍM VÍCE ODMITATE STINNOU STRANU, TÍM VÍCE PŘICHÁZÍ. DORÁŽÍ, ABY BYLA PŘIJATA. VE VAS I DRUHYCH.
OD TÉ. DOBY, CO. TROŠKU LZU, LŽOU MOJI BLÍZCÍ MÉNĚ. BOHUZEL LZU ZÁMĚRNĚ A CÍLENĚ, ABYCH JÁ VĚDĚLA, TEĎ. LZES, TEĎ TO ODZIVAS, BEZ VIN A STUDU (ALE NEJDE TO ÚPLNĚ SNADNO)
NESUDTE DRUHÉ, KDYŽ OBČAS LŽOU NEBO PODVEDOU, ŘEKNĚTE SI, KDO VI, KDY JSEM. TO UDĚLALA JÁ.. A RADĚJI ZAPOMNĚLA, KDY JSEM. JÁ ZKEHCILA SVŮJ ČIN STÍNU. KDO VÍ, ZA CO A PROČ ONI TEĎ ODZIVAJI LHANÍ.. PODVODY, KRÁDEŽE..
POSTUPNYM PŘIJETÍM STÍNU STIN SLÁBNE A DOSTÁVÁ SE DO. MÉNĚ VÝZNAMNÝCH ZÓN ŽIVOTA =PRINCIP EVOLUCE A ÚSPĚCHU.
Někdy je stud a strach tak velký, že jedinec nemá v rámci svého těla na výběr a musí lhát. Měl by se ovšem poučit. A pracovat.tematem,co je za lži..

 

PRIMÁRNÍ PŘÍBĚH

20. 4. 2019

PRIMÁRNÍ PŘÍBĚH. DUŠE MÁ PLÁN POVINNÝCH PROŽITKŮ NA ZÁKLADĚ SVÝCH MINULÝCH ŽIVOTŮ A NA ZÁKLADĚ DOBROVOLNÉHO UČENÍ A ODŽÍVÁNÍ ZA MNOŽINU TĚL A DUŠÍ. PODLE TOHO SE STAVÍ GENY A INKARNUJE SE DO PODMÍNEK VE KTERÝCH DOSTANE POŽADOVANÉ VÝZVY, KTERÉ DÍKY SVÉMU GENETICKÉMU POTENCIÁLU ZVLÁDNE. BOHUŽEL DUŠE NEODHADNE ZÁTĚŽ HMOTNÉHO PROSTŘEDÍ KDYŽ JE NAD ZEMÍ. PROTO DOCHÁZÍ K PRVOTNÍMU POŠKOZENÍ TĚLA A NÁSLEDNĚ DUŠE PŘÍLIŠNOU ZÁTĚŽÍ A NEINFORMOVATELNOSTÍ V DĚTSTVÍ. DOJDE K POSÍLENÍ A K OSLABENÍ JEDNOTLIVÝCH GENOVÝCH SKUPIN. OSOBA A DUŠE JSOU DEFORMOVÁNI A ODKLÁNÍ SE OD PLÁNU DUŠE PŘED INKARNACÍ ČILI OD PŘEDURČENÍ. PŮVODNÍ SCÉNÁŘ, MODELOVOU RODINU, VZTAH MATKY A OTCE, VZTAH DÍTĚTE K MATCE A OTCI SE NÁSLEDNĚ OPAKUJE DOKUD NEDOJDE K SEBEREFLEXI A TERAPII. MĚNÍ SE HRÁČI A KULISY, ALE JDE POŘÁD O TOTÉŽ. JÁ HRAJI BUĎ SEBE - DÍTĚ NEBO HRAJI MATKU NEBO SEBE A DRUZÍ MI HRAJÍ JEDNU Z TĚCHTO TŘÍ OSOB. VÝCHODISKO. KDE SE MI TOTO JIŽ STALO, JAKÝ VZTAH MĚLA MOJE MATKA S OTCEM, CO MOJE TĚLO TĚLO POVAŽUJE ZA PRIMÁRNÍ PROSTŘEDÍ (MANŽELSKÝ TROJÚHELNÍK...., ABSENCI MUŽE ..... , CITOVÝ CHLAP .... , MANIPULACI)? JAKO KDO SE NYNÍ CHOVÁM JA? KOHO MI HRAJE MŮJ PARTNER? OCHOTA PODÍVAT SE NA PŘÍTOMNOU SITUACI JINAK A POLOŽENÍ TĚCHTO OTÁZEK SPOUŠTÍ SAMOLÉČENÍ A NÁPRAVU.

 

VLIV FREKVENCE PROSTŘEDÍ

20. 4. 2019

VLIV FREKVENCE PROSTŘEDÍ. JE ČÍM DÁL TÍM VÍCE DŮKAZŮ JAKÝ VLIV MÁ NA NÁS PROSTŘEDÍ. TÍMTO TÉMATEM SE ZABÝVÁ EPIGENETIKA A FENG SHUEJ. PROTO NÁM JDE NĚKTERÉ VĚCI DĚLAT LÉPE NEBO HŮŘE PODLE TOHO KDE A SKÝM ZROVNA JSME. SMUTKY, STUD, VINY MAJÍ NEJNIŽŠÍ FREKVENCI. VZTEK A NENÁVIST JE JIŽ ENERGIE AKCE VEDOUCÍ KE ZMĚNĚ.  VYSOKÉ ENERGIE JSOU ENERGIE ODPUŠTĚNÍ, LÁSKY, RADOSTI, NADĚJE, VÍRY, DŮVĚRY. PŘEMÍLÁNÍ A POCHYBNOSTI JSOU ENERGIE, KTERÉ NÁ VZTAHUJÍ DOLŮ DO ÚZKOSTÍ A STRACHU. SOUČASNĚ EXISTUJÍ ENERGETICKÉ SKUPINY (STEJNÉ A PODOBNÉ FREKVENCE) TŘEBA HŘBITOV, HOSPODA, FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ, BUFET, DĚTSKÉ HŘIŠTĚ.... HMOTNÉ ÚZEMÍ MÁ SVŮJ ENERGETICKÝ EGREGOR A SKUPINOVOU DUŠI. SCELA ZÁKONITĚ PODLÉHÁME VLIVU SKUPINOVÉ ENERGIE A EGREGORU A ENERGIÍ MÍSTA. JEDEN PROBUZENÝ ČLOVĚK DOKÁŽE VYLÉČIT NEBO POSUNOUT NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ ENERGII MÍSTA, ÚZEMÍ SKUPINY LIDÍ. VYTÍHNOUT ENERGIÍ VÝŠ JE MNOHEM OBTÍŽNĚJŠÍ NEŽ PÁD DO NIŽŠÍCH VIBRACÍ. POKUD JE ČLOVĚK UNAVENÝ NEBO VYSTAVENÝ NĚJAKÉ ZÁTĚŽI SNÁZ PODLEHNE SKUPINOVÝM ENERGIÍM. PŘÍKLAD - OSOBA A PRACUJE NA ZMĚNĚ POSTOJE K OSOBĚ B. DOSAHUJE KROK CO KROK ÚSPĚCHU. PO PRACOVNÍM VYTÍŽENÍ - TĚLO JE UNAVENÉ ZNIČEHO NIC ZAREAGUJE NA OSOBU B SMUTKEM, NENÁVISTÍ, TLAKEM A JINOU NEGATIVNÍ NEBO DŘÍVĚJŠÍ NEŽÁDOUCÍ REAKCÍ. JE TO PROTO, ŽE ÚNAVA SNÍŽILA FREKVENCE OSOBY A A OSOBA A SE STALA PŘÍSTUPNOU KOLEKTIVNÍ ENERGIÍ ZRANĚNÝCH NEBO MANIPULATIVNÍCH OSOB. NÁPRAVA , DĚKUJI ZA  ZVÝŠENÍ POZITIVNÍCH FREKVENCÍ. 30 AŽ 120 VTEŘIN AEROBNÍ CVIČENÍ. ROZTAŽENÍ ÚST DO ÚSMĚVU, VYDRŽET NEJMÉNĚ 30 VTEŘIN. TĚMITO KROKY SE MĚNÍ NEUROHUMORÁLNÍ ŘÍZENÍ TĚLA UVOLNÍ SE HORMONY RADOSTI, OVLIVNÍ VYJÁDŘENÍ JINÝCH GENŮ, ZMĚNÍ SE NAŠE ELEKTROMAGNETICKÉ POLE, ODPOJÍME SE OD NEŽÁDOUCÍHO EGREGORU. MĚNÍME SEBE A PROSTŘEDÍ STIMUL VNÍMÁME JINAK. PŘÍTOMNÁ EMOCE JE NOVOU TVOŘIVOU SILOU PRO PŘÍTOMNOST A BUDOUCNOST. TÍM NEUTRALIZUJEME NEBO DOKONCE POZITIVNĚ NABÍJÍME DŘÍVĚJŠÍ SITUACI POKAŽENOU.

 

MATRIARCHAT / PATRIARCHAT

6. 4. 2019

MATRIARCHAT /PATRIARCHAT
se střídal v naší historii. ŘECKO, vláda muzu, Řím jak kdy, má. Etapu vlády žen, rozhodnutí na ženách, Egypt, příslib muzu poslušnosti ženám.. Aj
DNES POTÍŽE S ROVNIVAHOU MUZU A ŽEN, V JEJICH POSTAVENÍ, ARCHETYPECH, EVOLUČNÍ NASTAVENÍ VZTAHU
(IX 10 = PREDÁTOR, ÚZEMÍ, POSTOJ, VZTAHY, 10. TÓN

VZTAHY, IMPULS KE ZMĚNĚ ,STREDA =MERKUR =BOŽSKÁ ALCHYMIE, REFORMA, 3 =JUPITER = INFO, STESTI, DNES 3.4. 2019 OSUD DNE JE 10 =STESTI, VZLET JAKO ŠANCE

 

VĚDOMÍ / NEVĚDOMÍ

6. 4. 2019

VĚDOMÍ / NEVĚDOMÍ
Terminologii se autoři liší, pro mě je vědomí to, co víme, myslíme, vedome cítíme a pojmenujeme
Nevědomí je podvědomí, autopilot, bloky, potlacene pudy, vytiskl vzorce aj v těle i mimo tělo, vesměs zátěžové, výchovné, potlačujíci
Nadvedomi je pro mě duše, duch, vyšší vedení, čistá intuice, vesměs pozitivní, výchovná, vedoucí..
Vše existuje souběžně a permanentně ovlivňuje (ovládá) výsledek vědomí
Otevřený.. Vědomy.. Člověk toto ví a uvědomuje si, že práce teď je výsledkem těchto vlivu a může zadat vyšší vědomí, Nadvedomi.. O vedení, rozvoj.. O zpracování podvědomí, bloku, autopilota.. Atd..
Čím více máme ROZŠÍŘENÉ VEDOMI, VNÍMÁNÍ, OTEVŘENĚ VEDOMI, VNÍMÁNÍ (termíny z literatury), tím snaz, moudřeji procházíme vyzvami. Což je účel.
Omezené, zavřené vědomí je hodně pod vlivem podvědomí, konzervativní. Příliš pragmaticky, po startu, nizce pudove (pudy patří i. K. Vyššímu vědomí) (půd sebezáchovy, ukradne v přesvědčení, že má málo a potřebuje, právo silnějšího)
NADVEDOMI A PODVĚDOMÍ SPOLU OBVYKLE SOUTĚŽI, NEBO JSOU V PROTIKLADU, staré se chce udržet při životě, podvědomí ví, že nás kdysi před. Něčím chranilo, cche chránit stále, opakované zabránit popálení ohněm, proto stále navozuje paniku z ohně a to i když člověk mrzne. (UDĚLEJTE SI ANALOGII NA COKOLIV. MARNÁ LÁSKA, ZOUFALSTVÍ ZE ZTRATY. NEŽ Zzit toto zoufalství, raději ŽÁDNOU LÁSKU.. ATD..)
AUTOPILOT, HYPOTALAMUS.. náš udržuje ve starých úzkých možnostech
Opakování příběhů, NADVEDOMI CHCE OPAKOVÁNÍ VÉST OK SPIRÁLE S OSVOBOZUJÍCÍM MYŠLENÍM, CITENIM, KONÁNÍM, VYJÍT Z BKUDNEHO KRUHU A UKONČIT TUTO HRU.. začít hrát jiné, které se vyvíjí = princip

 

Budoucnost

3. 11. 2018

 

Povaha

15. 10. 2018

 

VÍRA / SVĚTLO / BŮH

24. 9. 2018

 

DOMNĚNKA /OPAK

26. 7. 2018

 

Výňatek z knihy

26. 5. 2018

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »