Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolektivní duše a pole neomezených možností

8. 10. 2013

 Kolektivní duše a pole neomezených možností

 

MVDr. Simona Müllerová, 8. října 2013

Korektura textu: MVDr. Dagmar Peterová

Učíme se přát si, učíme se měnit se, učíme se tvořit své dnes a zítra. Máme k tomu spoustu knih a seminářů.

1. je zákon polarit - dobro, zlo, den a noc, muž a žena, pláč a smích, příliv, odliv. Zákon karmy se musí dožít, nebo pochopit a připustit. Karma je zákon příčiny a následku, čili procházíme dobrým a zlým, co sami dáme někomu pocítit, to prožijeme v tomtéž nebo jiném životě. V dobrém i zlém. Posledních deset let umožňuje vyčistit karmu téměř beze zbytku, pokud dojde k procesu uvědomění si problému… například asi jsem někoho někdy okradla.... „Omlouvám se, odpouštím sobě, ..odpouštím tobě…, přijímám tuhle lekci, zbavuji se vin.“ Protože pokud se viníte, že jste někoho okradli, nestačí vám jeden prožitek být okraden, ale vinou si přivodíte nekonečně mnoho okradení. Další příklad: V mé ženské inkarnaci teď prožívám to, co jsem sama v mých mužských inkarnacích dala prožít ženám... „Omlouvám se teď za mé mužské inkarnace, které ubližovaly a pohrdaly ženami a přijímám ženy a dávám jim obdiv, úctu a lásku.“ Ty ženy, kterým jsem to jako muž udělala, následně poškodily muže, čili zase mé mužské inkarnace a mé mužské partnery v ženských inkarnacích. Je potřeba požádat o radikální odpuštění ve všech souvislostech, časech, prostorech, na vědomých i nevědomých úrovních bytí. A pokusit se to aspoň procítit.

2. je zákon rezonance, co vyzařuji, to přitahuji. Vyzařujeme neviditelné vzorce a neviditelná pole lidí je čtou a reagují. Vyzařuji-li slabost, strach, oni to cítí, a můžu stát hrdě - zdánlivě hrdě, tvářit se jako profík… stejně mi úplně neuvěří, stejně si řeknou, něco tam nesedí… Pokud si skutečně věřím, pak to vyzařuji i bez vědomé kontroly a snahy, a oni to cítí a reagují s důvěrou. Toto jsou důvody k zamyšlení se nad sebou, nad vnitřními vzorci, co máme a o něčem víme, o něčem ne - ale asi to tak bude - připouštíme… čímž děláme první krok ke změně Chci to jinak - nevíme jak, nevadí, jsme omezeni představami, zkušenostmi, texty. Ale i cíleným vtiskáváním a manipulací okolí. Vědomá vůle je nade vše, chci to jinak. Pomyslné antény našeho energetického pole vysuneme výš, blíž k Bohu. Čím blíž k Zemi, tím je vibrace nižší, pomalejší, hmota hustší, vzorce méně příznivé. V poli neomezených možností jsou vzorce nás všech s různou kvalitou. Potřebujeme zkopírovat, adaptovat na sebe teď a tady ty nejvýhodnější vzorce. Stačí se vědomě rozhodnout a mentálně vysunout antény a stahovat vzorce, jak do počítače. Stáhnou se zaručeně, je potřeba je začít používat, což už vyžaduje intuici nebo aspoň spontánnost, ale rozhodně odvahu. Protože použití vzorce je vědomé i nevědomé. Zkusím to jinak. Šéf zuří, řve, bojím se ho, bojím se cokoliv říct, že bude řvát víc a pak i na mě. Vědomá vůle říká, tak to ale děláš vždycky, vždyť jsi řekla, chci to jinak. Odpovím si, AHA a vystoupím. Hele šéfe, vezměte si havajské esence, to vás uklidní. Už jen tím, že šéfa chápete a nabídnete pomoc, chcete to jinak a děláte čin!!! KROK!!! Do neznáma, šéf vyměkne, kápnete mu kapky, ty zaberou a šéf se usměje. Nebo řve dál, ale nebe ví, že vy jste vykročili, nebáli se a odmění vás nečekaným způsobem.

 

3. kvantová fyzika má důkazy, že elektron se pohybuje podle pozorovatele. Po rozdělení atomu na částice a jejich oddělení se všechny chovají podle pozorovatele sledujícího jednu z částic.

To znamená, jak velký vliv má, co a jak pozorujeme.

Samozřejmě jsme i pozorovaní.

Proto je potřeba se nechat pozorovat těmi, kdo nám prospívají.

Jsme-li v zorném poli negativních pozorovatelů, musíme tvořit a pozorovat o to pozitivněji a silněji, aby se vliv negativního pozorovatele nedostal k nám a neomezil nás v tvoření našeho nádherného života.

 

4. fenomén sté opice

Opět podané vědecké důkazy o opicích myjících brambory. Zlehčeno, česká opice v zoo začne mýt bramboru, jediná ze skupiny, čímž si uleví od trávení bahna a ničení zubů. V téže době… začne jedna z amerických opic mýt brambory.. Přenos vzorce myšlení a konání přes kolektivní duši opic...

Ostatní méně vyvinuté opice, které nenačítají z vysokovibračních pozitivních vzorců kolektivní duše a pole neomezených možností, začnou mýt brambory na základě pouhého zrcadlení - zákon rezonance - kniha…aj.

A tak se všichni vyvineme...už jen tím, že se díváme…

Když chcete něco jinak, dívejte se, co se vám vědomě líbí, načtěte zrcadlovými ionty, zrcadlovými neurony. Veďte vědomý hovor s tělem, takhle ano, fajn, takhle ne, zkusíme jinak.

Nezkoušejte vymýšlet nové, dosud neobjevené, když ledacos je kolem a funguje. To nové k vám projde samo. Zatím stačí to JINÉ, co někde nazrcadlíte na vědomé či nevědomé úrovni.

Vaše staré způsoby chování a myšlení vám buď nic moc dobrého nepřinesly, nebo nyní ztrácejí vlivem nových evolučních pravidel na úspěchu, proto je třeba to změnit. Zkusíme tedy JINAK.

 

5. denní tvoření našeho dnes a zítra spočívá v tom, že afirmujeme pozitivně, cíleně a spočineme ve slovech, která říkáme. Není to o mletí slov dokola, je to o procítění a ztotožnění se se slovem, s obsahem věty.

Např.: „Mám vždy dostatek času, prostoru a prostředků na vše, co potřebuji.“

„Otvírám se lásce srdce, těla, duše a ducha a přijímám ji do mého života.“

„Děkuji ti, Merkure, za organizaci mého dne, metabolismu… za nalezení snadného řešení mých záležitostí.“